Oficjalnie

Kurp | 1 listopada 2021

124 lata historii Juve

1 listopada to data wyjątkowa dla kibiców Bianconerich, ponieważ to właśnie tego dnia w 1897 roku nastąpiło założenie klubu, dla którego biją nasze biało-czarne serca. 

Z tej okazji oficjalna strona Juventusu FC wydała specjalny komunikat, który poniżej został przełożony na język polski.

Dzisiejsza data nie jest zwykłym dniem i nigdy nie była, począwszy od 1897 roku.

Nie jest prawdą, że wiek to „tylko” liczba, ponieważ ludzie Juventusu są jego 124-letnią legendą. Są czymś, czego nie da się wyjaśnić komuś, kto nie jest Juventino.

Juventus jest 124-letnim snem, który był, jest i będzie trwał. Nie tylko w Turynie, lecz w całych Włoszech i Europie, wzruszającym serca milionów osób i uszczęśliwiającym je, ale dającym też prawo do wyrażenia swej frustracji, kiedy piłka trafiła w słupek, zamiast kierować się do bramki.

To 124-letnia magia, która pozwala nam krzyczeć oraz jednoczy nas wokół dwóch kolorów na zawsze: bieli i czerni.

Juventus jest 124-letnim projektem, który się zmienia, odżywa, ewoluuje i tak jak widzieliśmy w ostatnich latach, ma ambicję i możliwości, aby osiągać cele globalne.

Ten klub jest 124-letnią wizją, która brnie na przód, wszystkich nas inspiruje, a towarzyszą jej: samozaparcie, poświęcenie, powaga, praca i ambicja. Dziś i każdego dnia. 

To wreszcie 124-letnie zobowiązanie, ponieważ kilka dni temu nasz Prezydent powiedział: „musimy kochać te kolory, walczyć dla nich, być zawsze gotowi, a gdy trzeba – cierpieć, mając tylko jedno w głowie. Zawsze. Zwycięstwo.”

Wszystkiego najlepszego, Juventusie.

 

 

źródło: juventus.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi