Strona

Hu Kers | 16 września 2020

2 lata Che! JUVENTUS

Dokładnie 2 lata temu rozpoczęła się nasza przygoda pod szyldem Che! JUVENTUS.

Dziękujemy Wam za ciepłe przyjęcie w dniu startu, codzienne aktywności i wyrozumiałość w trakcie prac nad naszą stroną, co bywało uciążliwe (doskonale zdajemy sobie z tego sprawę).

Nie zatrzymujemy się! Wraz z PodStadionem już szykujemy jeszcze atrakcyjniejsze nagrody do ligi fantasy w Kickest oraz do naszego Che! TYPERA, który w poprzednim sezonie został przyjęty z wielkim entuzjazmem, a w tej chwili jego nowy interfejs znajduje się w fazie wdrożenia. Wkrótce pojawią się informacje o nagrodach oraz pojawi się opcja obstawiania wyników spotkań. O wszystkim będziemy Was informować. Bądźcie czujni, szykujemy również  kilka kolejnych nowości!

Tymczasem pamiętajcie, by dołączyć do naszej ligi na Kickest. Kod dostępu to 299812DC, a instrukcje w razie problemów znajdziecie w niedawnym artykule.

Miłego dnia od całej redakcji!

Subscribe
Powiadom o
18 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
1 rok temu

No to sto lat ! Nie wiem jakie są statystki „ruchu” na stronie, ale generalnie nie ma dnia bym nie był na niej. Wytrwałości dla adminów i samych sukcesów Juve.

kubak
1 rok temu
Reply to  Hu Kers

A czy jest szansa, że w podsumowaniu znajdzie się też jakaś informacja na temat kosztów prowadzenia serwisu i źródła środków na jego utrzymanie?

tItOveN
Admin
1 rok temu
Reply to  kubak

Panie, a co Pan, skarbówka? 😀 😀

Mogę powiedzieć jedno – środki na utrzymanie wypracowane TYMI RENCAMI, Panie. Tymi rencami! 😛

Last edited 1 rok temu by tItOveN
kubak
1 rok temu
Reply to  tItOveN

Bynajmniej! Kontak ze skarbówką mam regularny i zwykle zaczyna się reakcją w stylu WTF. 😛

Chodziło mi o to, że zwykle koszty prowadzenia takich serwisów są spore, a na stronie nie widać reklam, co jest ogromnym plusem.
Po prostu zastanawiałem się, czy to efekt zrzutki redakcji, jakiegoś sponsora, Patreona, o którym nie wiem, a do którego chętnie bym się dorzucił czy jak.

Ale też rozumiem, że możecie chcieć takie rzeczy zatrzymać dla siebie. 🙂 Nie chciałem nikogo urazić.

tItOveN
Admin
1 rok temu
Reply to  kubak

Spoko, spoko, to tylko były żarty 🙂 Jak HuKers będzie chciał, to zdradzi co i jak, ta kwestia właściwie pozostaje w jego gestii. 😉

Bad_Magick
1 rok temu

Dzięki, odwalacie tu kawał dobrej roboty! Początki były trudne, szczególnie że strona wczytywała się niemiłosiernie długo, ale teraz śmiga aż miło. Nawet system komentarzy ogarnęliście 🙂
‚Live’ podczas okna transferowego to na pewno najczęściej odwiedzana przeze mnie strona w ciągu dnia.

Pepe_Mar
1 rok temu

Dzięki za całą pracę (zwłaszcza plotki transferowe od 6 rano) 😀 Jets przy cyzm napić siękawy w pracy i od czego zacząć dzień.

kubak
1 rok temu

To już 2 lata? Niesamowite jak ten czas leci! Sto lat i gratulacje! CheJuventus to bodaj jedyny serwis, który odwiedzam codziennie, mimo, że komentuję tutaj niezwykle rzadko. 🙂

anavrin_
1 rok temu

Gratulacje, dobra robota!

Mam jednak nadzieję, że ta wersja interfejsu komentarzy będzie ostateczną. Raz, że kilka razy już to zmieniano, a wiadomo, ludzie muszą się przyzwyczaić, co po prostu przekłada się na potencjalnie mniejszą liczbę komentarzy, na których Wam zależy. Dwa, wreszcie mamy nie tylko drzewko, ale też informację, komu się odpisuje swoim komentarzem. Czytelnie, nawet jeśli odpowiedzi do danego komentarza jest dużo. No i system plusów i minusów, choć sam nie używam, to jednak zdaję sobie sprawę, że to pomocne narzędzie dla wielu.

96
96
1 rok temu

Aż konto założyłem😁
Szacunek👍

Last edited 1 rok temu by 96
.kamill10.
1 rok temu

Może czas na apke 😁

wojczech7
Admin
1 rok temu
Reply to  .kamill10.

Apkę? A po co? Wersja mobilna chyba działa, jak należy? 🙂

Nano
1 rok temu

Brawo za wytrwałość w dążeniu do celu. Kulisy zakończenia poprzedniego adresu strony były dość irytujące ale nie poddaliście się. Czyli macie to sławne DNA Juventusu 😉 dzięki za najbardziej kulturalną szansę do dyskusji nt. naszego klubu w sieci. Dzięki zarówno Wam, jak i pozostałym userom. Razem musimy dbać o owoc tej pracy.

Last edited 1 rok temu by Nano
Harun
Harun
1 rok temu

Bądźmy szczerzy – zdecydowanie najlepszy serwis o Juve w Polsce i chyba jeden z najlepszych serwisów piłkarskich w kraju.

tItOveN
Admin
1 rok temu
Reply to  Harun

Aż tak? 😀

Przejdź do paska narzędzi