Gracze Juve

einhard | 26 września 2020

Pirlo przed meczem z Romą

Andrea Pirlo twierdzi, że Juventus nie został w najmniejszym stopniu dotknięty problemami z pozyskaniem Luisa Suareza i jest zachwycony, że do Turynu trafił Alvaro Morata.

Ten tydzień przepracowaliśmy znacznie lepiej niż poprzedni – powiedział trener na konferencji prasowej przed jutrzejszym meczem z Romą.

Zwiększyliśmy intensywność i chłopaki zareagowali dobrze. Reszta nie miała na nas żadnego wpływu.

Dybala pracował z nami, wraca stopniowo. Zobaczymy, jak będzie wyglądał dzisiaj, zaczynamy wdrażać mu maksymalne obciążenie. Po południu zdecydujemy, czy zabrać go ze sobą, czy zostawić w domu, aby mógł kontynuować treningi.

Zmiana całego zespołu po jednym meczu byłaby dziwna. Spróbuję wystawić tych, którzy według mnie pracowali najlepiej na treningach w tym tygodniu. Wystawię skład, który moim zdaniem jest najlepiej przygotowany do walki z ekipą Giallorossich.

Czekaliśmy na napastnika i już go mamy. Znam dobrze Moratę, miałem szczęście grać z nim: był jednym z naszych priorytetów. Na poziomie technicznym i taktycznym jest graczem, którego szukaliśmy. Pellegrini udał się do Genui, aby mieć większe możliwości na regularną grę. Jest to dla niego ważne również w świetle przyszłorocznych mistrzostw Europy. De Sciglio jest dostępny, tak jak w zeszłym tygodniu.

Okienko ciągle trwa i będziemy monitorować pojawiające się okazje.

Media chciały wiedzieć czy Sami Khedira jest obecnie jednym piłkarzem, który nie znajduje się w planach Pirlo.

Rozmawialiśmy z Sami, aby zrozumieć, jakie rozwiązanie może być najlepsze dla niego i dla nas. Myślę, że ustalimy to w ciągu najbliższych kilku dni.

Źródło: juventus.com / twitter.com

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jacojaco/Kicek12345
3 lat temu

W tym tygodniu obyło się bez kontuzji mięśniowej?! Porobiło się w tym Juve…

Lucky13131313
3 lat temu

Dziwy nad dziwami.

Hu Kers
Admin
3 lat temu

Nowy stary trener przygotowania.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi