Gracze Juve

maciejovsky | 21 listopada 2021

Bonucci po zwycięstwie z Lazio

Leonardo Bonucci pochwalił ducha walki i poświęcenie drużyny po ważnym wyjazdowym zwycięstwie z Lazio.

Obrońca zdobył wczoraj obie bramki dla Bianconerich wykorzystując rzuty karne.

To było fundamentalne zwycięstwo, szczególnie w kontekście przerwy reprezentacyjnej. Wiemy, że z takim poświęceniem i duchem walki wszystko w każdym meczu zależy od nas. Dobrze zneutralizowaliśmy Lazio i na nic im nie pozwoliliśmy. Wiemy, że trener w ostatnich 10 minutach był bardzo zaangażowany, żeby utrzymać w nas wysoką intensywność i skupienie.

Musimy dać z siebie wszystko, aby Juventus pozostał w walce o każdy cel. Stworzyliśmy dzisiaj kilka sytuacji, w których brali udział napastnicy – Alvaro Morata w pierwszej połowie, Moise Kean w drugiej. Ważne jest, aby zdobyć trzy punkty, nie ma znaczenia, kto strzela gole.

Wierzę, że w miarę upływu sezonu będziemy poprawiać wyniki zwiększając determinację i wiarę w siebie. Kiedy jesteś Juve i zaczynasz sezon w ten sposób, to krytyka jest naturalna i musimy ją przyjąć, ale wiedzieliśmy, że z odpowiednim nastawieniem możemy coś zmienić.

Rzuty karne w reprezentacji? Tydzień temu Jorginho był od tego specjalistą i słusznie wziął piłkę, by strzelać. Gdybym został wyznaczony, to nie byłby to dla mnie problem.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi