Oficjalnie

Kurp | 10 stycznia 2020

61. urodziny Maurizio Sarriego

10 stycznia 2020 r. swoje 61. urodziny obchodzi szkoleniowiec Bianconerich, Maurizio Sarri.

Oficjalna strona Juventus FC wydała z tej okazji specjalny komunikat.

Trener Starej Damy dziś świętuje, przygotowując swój zespół przed najbliższym spotkaniem z Romą na Stadio Olimpico w Rzymie. Maurizio Sarri zdążył już nam pokazać, jak wygląda jego warsztat. To przede wszystkim wielka kultura pracy oraz chęć ciągłego rozwoju i nieustannej poprawy.

Dzięki powrotowi do Włoch nasz trener w grudniu ubiegłego roku osiągnął w Serie A liczbę 100 zwycięstw na 169 odbytych spotkań, co chwilowo czyniło go najlepszym szkoleniowcem pod względem tego rekordu (6 stycznia 2020 został on pobity przez Antonio Conte, który dzięki zwycięstwu z Napoli osiągnął liczbę 100 wygranych na 145 rozegranych meczów we włoskiej lidze – przyp. red). Pod jego wodzą Juventus pozostaje drużyną niepokonaną w Champions League, która zdobyła 16 na 18 możliwych punktów.

My wszyscy życzymy z całego serca wszystkiego najlepszego!

Redakcja Che JUVENTUS oczywiście przyłącza się do powyższych słów i życzy naszemu „Misterowi” wielu sukcesów na ławce trenerskiej Juventusu.

Prowadzony przez dzisiejszego solenizanta zespół w 25 meczach pod jego wodzą wygrywał 19 razy, 4 zremisował i zanotował tylko 2 porażki. Bilans bramek w tych spotkaniach wyniósł 48 do 24.

 

Źródło: Juventus.com / twitter.com

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
descik
4 lat temu

a czy czasem conte nie ma lepszego bilansu zwyciestw? cos mi sie wydaje ze komentatorzy mowili ze w meczu z napoli wygral 100 mecz na 149?

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi