Gracze Juve

fj10 | 17 czerwca 2021

Absencja Chielliniego

Giorgio Chiellini ominie niedzielny mecz z Walią z powodu problemów ze zginaczem. Sky Sport Italia podaje, że nie jest jasne, czy kapitan zdąży wykurować się na pierwszy mecz fazy play-off.

36-latek doznał kontuzji w pierwszej połowie starcia ze Szwajcarią i przeszedł badania we Florencji. Mimo że jego uraz nie wydaje się groźny, właściwie na pewno nie zagra w ostatnim meczu grupowym.

Sky Sport Italia donosi również, że stan zdrowia Giorgio będzie oceniany z dnia na dzień. Istnieje realne ryzyko absencji kapitana Juventusu także podczas ewentualnego ćwierćfinału.

Italia zagwarantowała sobie wyjście z grupy i wystarczy jej remis z Walią, aby zająć pierwsze miejsce. 26 czerwca mecz 1/8 finału.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
88frytek
1 rok temu

I to jest tez informacja dla Juve . Nie mozna juz na niego liczyc w perspektywie całego sezonu.

SXR
SXR
1 rok temu
Reply to  88frytek

Giorgio zawsze zmagał się z mniejszymi lub większymi urazami. Z obecnym zestawem stoperów nie ma się specjalnie o co martwić.

clyde_1987_
1 rok temu

Na szczęście dla Włochów Mancini ma do dyspozycji godnych następców w osobach Acerbiego i Bastoniego. W Juventusie musi być podobnie.

anavrin_
1 rok temu
Reply to  clyde_1987_

Zdziwiłem się, że to Acerbi zastąpił Chielliniego. Co by dobrego o nim powiedzieć, to jednak gracz Lazio jest bardzo klocowaty, przez to łatwiej go minąć, bo i agresją odstaje choćby od naszego kapitana.

luque10
1 rok temu
Reply to  anavrin_

Co nie, przeszkadza mu być jednym z najlepszych, chociaż niedocenianych obrońców w Serie A.

anavrin_
1 rok temu

Podoba mi się, jaki ciąg ofensywny miał w tych dwóch meczach Chiellini i nie mówię jedynie o stałych fragmentach gry. Było go pełno na dużym obszarze boiska.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi