Serie A

einhard | 20 maja 2019

ADL: Juventusowi zawsze pomagają

Aurelio De Laurentiis wezwał fanów Napoli do cieszenia się z osiągnięć drużyny, ponieważ Juventusowi zawsze otrzymuje pomoc.
 
Fani Napoli chcą, żebyśmy pokonali Juventus, ale im zawsze pomagano, ponieważ są władcami Włoch. – powiedział prezes Napoli na antenie Radio Kiss Kiss.
Doceniam fanów, ale nie podzielam ich myśli. Dla nich musimy się zadłużać, pozyskując Icardiego i Messiego. Nie mamy takich samych zasobów, jak Juventus. Zarabiają 5 milionów euro na biletach podczas meczu z Ajaxem, mając 35 000 miejsc na stadionie, podczas gdy my zarabiamy 2 miliony na 40 000 miejsc.
Musisz mieć jaja i mózg, aby dokonać pewnych rzeczy. Doceniam fanów i słusznie, że robią coś na swój sposób, ale nie podzielam ich sposobu myślenia. Mamy 40 milionów prawdziwych fanów i wciąż musimy pozyskiwać nowych na wschodzie, Bliskim Wschodzie i w Australii. Pewnego dnia będziemy mieli 80 milionów fanów, którzy nie będą mieli nic wspólnego z 300 osobami, które zasiadają na Curva A i B, i którym nie podoba się moja polityka prowadzenia zespołu.
Miasto Neapol nie reklamuje się w środkach masowego przekazu i przez to nie jest łatwo przekonać żony i rodziny graczy do przybycia tutaj.
 
Następnie prezes Napoli kolejny raz uderzył w wydatki i budżet Juventusu.
 
Dobrze sobie radzimy. Zajęliśmy drugie miejsce, o 13 punktów wyprzedzając Inter i ustępując jedynie Juventusowi. Bezsensowne jest posiadanie całych ciężarówek składników tylko po to, aby wyprodukować 400 gram makaronu. My robimy dużo przy znacznie mniejszej ilości.
 
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi