Gracze Juve

einhard | 18 października 2019

ADL nie wyklucza powrotu Higuaina

Wydaje się, że Higuain spalił za sobą most, gdy opuszczał Napoli na rzecz Juventusu latem 2016 roku, ale Aurelio De Laurentiis twierdzi, że nie zamknął drzwi przed Argentyńczykiem.

To nie zależy ode mnie, a Ancelotti nigdy mnie o niego nie pyta – powiedział prezes Napoli w wywiadzie dla Corriere dello Sport.

Gdyby to jednak zrobił, powiedziałbym mu: dlaczego nie?

Właściciel ekipy spod Wezuwiusza omówił również sytuację Driesa Mertensa, Jose Callejona i Fabiana Ruiza.

Mertens i Callejon są związani z Neapolem. Szanuję ich, więc spotkamy się i porozmawiamy. Napoli to klub, który się kocha, jest jak piękna kobieta. Złożyłem im oferty osiem miesięcy temu i na pewno nie mogę wyjść poza to, co im wtedy zaproponowałem. Jeśli chcą żyć złym życiem lub sprzedać się, idąc do Chin, to mogą to zrobić.

Bardzo lubię Fabiana Ruiza. Ktoś napisał, że mogę go sprzedać za 60 mln euro. Dlaczego miałbym tak postąpić? Gdyby jednak zaoferowano mi 180 mln…

De Laurentiis ujawnił, że docenia młodych, włoskich pomocników – Sandro Tonalego i Gaetano Castrovilli.

Podziwiam Tonalego i Castrovillę. Ten pierwszy jest własnością mojego kolegi Massimo Cellino i mam nadzieję, że sprzeda Tonalego za 50 milionów euro. Jeśli chodzi Castrovillę, to bardzo go lubię.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pogon
4 lat temu

Napoli prowadzi niezłą politykę transferową (moim zdaniem lepszą niż Inter), ale jest ograniczane przez oszczędności swojego właściciela. Nie dość, że płaci mniej niż Juve, czy Inter to dodatkowo nie pozwala zawodnikom na przychody z praw do wizerunku. Dlatego nie wróżę im sukcesów, natomiast na pewno będą jeszcze długo w czołówce Serie A.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi