Serie A

einhard | 24 maja 2019

ADL: Scudetto? Moralnie to my je wygraliśmy

Aurelio De Laurentiis twierdzi, że odrzucił ofertę sprzedaży klubu za 900 mln euro i moralnie to jego klub wygrał mistrzostwo Włoch.
 
Teraz was rozśmieszę: podszedł do mnie kilka dni temu pewien dżentelmen z przyjazną, ale ostrożną postawą. Zagaił: wiesz, Aurelio, mam okazję przedstawić ci inwestora, który chciałby zaoferować ci 900 mln euro. Uśmiechnąłem się i powtórzyłem to, co wielokrotnie mówiłem: Napoli nie jest na sprzedaż. Napoli potrzebuje jedynie człowieka, który potrafi utrzymać je na właściwej drodze.– powiedział prezes Napoli w rozmowie z Corriere dello Sport.
 
70-latek został wtedy zapytany o przegrane Scudetto, na które to pytanie kolejny raz zasugerował, że Juventus otrzymuje pomoc z zewnątrz.
 
To już nas nie boli, ponieważ wygraliśmy je moralnie. Wiem, że ten tytuł jest nasz. Osiągnęliśmy to cudownym stylem gry, który jest rozpoznawany przez wszystkich i jednogłośnie uznany za najlepszy we Włoszech.
Wiem jednak, że w piłce nożnej poza piłkarzami i trenerami istnieją czynniki zewnętrzne, które wpływają na sytuację. Kiedy te czynniki zostaną pokonane i można będzie mówić o wiarygodności, pewne rzeczy przestaną się dziać.
 
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi