Gracze Juve

einhard | 15 października 2019

Agent: Buffon może grać jeszcze kilka lat

Agent Gigiego Buffona twierdzi, że bramkarz Juventusu może grać przynajmniej przez kolejne dwa lata.

Silvano Martina od dawna reprezentuje Buffona i tego lata sprowadził Włocha z powrotem do Juve po rocznej przygodzie w Paris Saint-Germain.

To był właściwy ruch, ponieważ wciąż jest konkurencyjny i czuje się dobrze – powiedział agent w rozmowie ze Sportitalia.

Myślę, że będzie miał szansę zagrać w tym sezonie i wierzę, że może grać i trzymać poziom przez kolejne kilka lat, przynajmniej do wieku 44 lat.

Osobiście poradziłem mu, aby zainteresował się pracą trenera, gdy zakończy karierę, ponieważ myślę, że mógłby świetnie sobie poradzić w tej roli.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pogon
4 lat temu

Pytanie tylko po co? Ostatnie 2 lata to sztuczne przedłużanie swojej kariery. Buffon nie jest zły, ale szkoda patrzeć na taką legendę na ławce rezerwowych, a jego chęć pozostania mogę tłumaczyć racjonalnie tylko ogromnym pragnieniem Ligi Mistrzów. Najlepiej by było w tym roku to zdobyć i wpuścić na ostatnie 10 minut Gigiego, żeby świętował. Wtedy mógłby z czystym sumieniem skończyć karierę.

Harun
Harun
4 lat temu
Reply to  pogon

Po co? Bo to zmiennik, który wciąż gwarantuje jakość i doświadczenie, której pewnie nie dałby ktoś inny. Dopóki będzie grał na odpowiednim poziomie, to niech gra.

NoGood
4 lat temu
Reply to  pogon

Zapominasz o wartości pozasportowej.
Nie znajdziemy na chwilę obecna lepszego drugiego bramkarza. A Juventus nigdy nie ogrywa juniorów. Wiec chyba lepiej Gigi niż Storari czy Maninger

grzwys
4 lat temu

Ławka jest jednak bliżej niż trybuna, jak dla mnie może grać i do 50tki i chciałbym aby tak było.

Calcio Maestro
4 lat temu

Nie odpuszczaj Gigi.

clyde_1987_
4 lat temu

Jak każdy fan Juventusu na Świecie, również i ja uwielbiam Buffona i choćby z tego powodu ucieszył mnie jego powrót do Turynu ostatniego lata. Oczywiście miałem świadomość, że mamy do czynienia z bramkarskim weteranem, zawodnikiem, który ma za sobą trudny sezon w barwach PSG i w końcu z kimś kto pogodził się z faktem, iż będzie jedynie zmiennikiem Szczęsnego. Wszystkie te argumenty były logiczne, niemniej w obliczu licznych zmian, które nastąpiły latem byłem zadowolony, że mogliśmy zyskać zawodnika ze starej gwardii. Pytanie czy przedłużenie kariery o kolejne lata ma sens. Może być tak, ze gigi czuje się na tyle mocny,… Czytaj więcej »

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi