Prasa

einhard | 6 sierpnia 2020

Agent: Jorginho nie kontaktował się z Juve

Agent reprezentujący interesy Jorginho twierdzi, że zawodnik nie rozmawiał z Juve o potencjalnym transferu.

Sarri nigdy nie dzwonił osobiście do Jorginho, żeby porozmawiać o Juventusie – powiedział Joao Santos w wywiadzie dla Radio Kiss Kiss.

Wiem, że jest mowa o transferze w gazetach, ale nigdy nie mieliśmy bezpośredniego kontaktu z Sarrim ani Fabio Paraticim.

Kiedy dyrektorzy: Paratici i Marina Granovskaia dojdą do porozumienia, jeśli w ogóle dojdą do porozumienia, to wtedy i tylko wtedy będę mógł wypowiadać się na ten temat.

Wszyscy wiedzą, że po pięciu latach współpracy między Sarrim i Jorginho powstała bardzo silna więź. Byłbym hipokrytą, zaprzeczając temu faktowi, ale chcę też przypomnieć, że Jorginho ma jeszcze trzy lata do końca kontraktu z Chelsea.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
luque10
3 lat temu

Ostatnio oglądałem mecz Chelsea – Arsenal. Specjalnie, by kolejny raz zobaczyć go w akcji. Mimo mojej niechęci do tego zawodnika, muszę przyznać, że rozumiem po co taki piłkarz Sarriemu. Dopiero patrząc szczegółowo, można wyciągnąć więcej wniosków, niż te na pierwszy rzut oka. Jorginho myśli szybko, podaje szybko i nie zwalnia piłki chodzącej między piłkarzami. Często gra na jeden, dwa kontakty. Nie holuje piłki. Podaje przez formacje, rzuca piłki za obrońców. Reguluje tempo. Ma szereg wad, napewno nie jest topem. Jednak za odpowiednią kwotę, taką też która nie zblokuje jakiegoś fajnego talentu ( Zaniolo, Aouar), mógłby być. Wolałbym innych piłkarzy, jednak… Czytaj więcej »

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi