Prasa

einhard | 13 grudnia 2020

Agent Marcosa: Rozmawialiśmy z Juve

Agent Marcosa Paulo stwierdził, że Brazylijczyk jest mieszanką Paulo Dybali i Rivaldo, i ujawnił, że rozmawiał z Interem, Milanem i Juventusem.

Według doniesień z Włoch o 19-latka, którego kontrakt z Flamengo wygasa latem bardzo mocno stara się Inter.

Na tym etapie nikt nie może jeszcze negocjować z zawodnikiem bez pozwolenia klubu. Mogę powiedzieć, że w ostatnich latach rozmawialiśmy z Nerazzurrimi, ale także z Milanem i Juventusem – powiedział Frederico Pena w rozmowie z FCInterNews.

Ma portugalski paszport i to normalne, że swoimi cechami przyciąga zainteresowanie wielu klubów. Zobaczymy, co się stanie – kontynuował agent.

Inter jest jednym z dziesięciu najlepszych klubów na świecie. Fluminense nie sprzedało Marcosa Paulo w zeszłym sezonie z powodu COVID. Musimy zrozumieć, co się teraz stanie. Musimy sprawdzić, czy gracz będzie chciał podpisać nowy kontrakt, czy poczekać. Mam bardzo dobre relacje z Fluminense.

Nie jest to łatwy wybór, niska oferta może pojawić się w styczniu i klub będzie musiał podjąć decyzję. Nie będzie to łatwe, zarówno ze względu na potencjał zawodnika, jak i w związku z sytuacją ekonomiczną klubu.

Zawodnik przeszedł przez akademię klubu i dlatego mogliśmy podpisać przedłużenie kontraktu, ale nie wiemy, co może się wydarzyć. Czasami na poziomie psychologicznym lepiej zmienić klub poprzez odpowiedni transfer, a nie odchodzić jako wolny agent, decydujące będą następne miesiące.

Marcos Paulo nie jest klasycznym środkowym napastnikiem ani skrzydłowym, jest cofniętym napastnikiem, który daje z siebie wszystko, grając za środkowym napastnikiem.

Gdyby grał dla Interu, byłby idealny do wspierania Lukaku. Moim zdaniem jest on mieszanką Dybali i Rivaldo.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi