Gracze Juve

einhard | 9 października 2020

Agent: Rugani chciał zostać w Juve

Agent Daniele Ruganiego w rozmowie z Tuttojuve wyjaśnił, dlaczego jego podopieczny zdecydował się odejść na wypożyczenie do Rennes.

Rennes było zainteresowane nim przez jakiś czas, ale nie było warunków, aby to zadziałało – powiedział Davide Torchia.

W porozumieniu z Juventusem zdecydowaliśmy się poszukać rozwiązania, które wzbogaciłoby doświadczenie Daniele, a jednocześnie chciał pozostać w Juventusie, więc nie został sprzedany.

Biorąc pod uwagę fakt, że tego lata było stosunkowo niewiele transakcji gotówkowych, a oferty z Niemiec, Anglii i Hiszpanii były wstrzymywane, zdecydowaliśmy się na to wypożyczenie. Rennes to drużyna na najwyższym poziomie, ciągle dojrzewa, jest dobrze zorganizowana i zagra w Lidze Mistrzów w tym sezonie.

Juve nadal naprawdę wierzy w tego chłopaka, a ten transfer został wykonany, aby zapewnić mu regularną grę, i aby mógł dokonać oceny i rozważyć swoją przyszłość w przyszłym roku. Wiemy, że w drużynie jest wielu utalentowanych obrońców, a w zeszłym sezonie grał mniej niż wcześniej, więc nie chcieliśmy, aby sytuacja stała się jeszcze bardziej problematyczna.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OldLady
2 lat temu

No i słusznie.

OneHead
2 lat temu

Juve nadal naprawdę wierzy w tego chłopaka

I chyba tylko nasz zarząd w niego wierzy … Wiecznie młody talent – Naprawdę przez tyle lat nie mogę zrozumieć co ludzie w nim widzą/widzieli …

pogon
2 lat temu

Wypowiedź agenta taka jakby Rugani był nastoletnim talentem, a ma już 26 lat i raczej w Juve kariery nie zrobi – szkoda, bo mocno na niego liczyłem, gdy wchodził do drużyny. W Empoli radził sobie naprawdę dobrze, u nas początki też miewał niezłe, ale się nie rozwinął. Sprzedaż na poziomie 10-15 mln w zeszłym roku byłaby w sam raz. 4 czy 5 ŚO nie musi być zawodnik zarabiający kilka milionów, można dobrać kogoś z U23.

Przejdź do paska narzędzi