Trener

einhard | 18 maja 2019

Agnelli: Patrzymy w przyszłość

Prezydent Andrea Agnelli stwierdził, że sekretem Juventusu jest planowanie przyszłości z wyprzedzeniem.
 
Bianconeri ogłosili w piątek, że Allegri nie będzie trenerem zespołu w przyszłym sezonie. Obecnie trwają poszukiwania zastępcy Toskańczyka, a wśród nazwisk pojawiają się Maurizio Sarri, Mauricio Pochettino, Simone Inzaghi i Didier Deschamps.
 
Rozpoczynając każdy sezon i myśli się, że Scudetto mamy zapewnione. To może wydawać się miłe, ale nie jest takie proste, ponieważ za każdym sukcesem stoi ciężka praca i masa wylanego potu – powiedział prezes Agnelli podczas imprezy dla fanów.
Charakterystyczną cechą Juventusu jest nasza zdolność do innowacji, ponieważ możemy przewidzieć przyszłość zanim dostrzegą ją wszyscy inni.
Z jednej strony, jako prezes ECA, koncentruję się wraz z innymi na przeprojektowywaniu przyszłości piłki nożnej. Juventus, z drugiej strony, musi mieć możliwość patrzenia w przyszłość, jednocześnie konsolidując swój status i fundamenty, takie jak drużyna do lat 23 i drużyna Juventus Women.
Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że ekipa Juventus Women wygrała drugie Scudetto w pierwszych dwóch latach swojego istnienia. Żyjemy na co dzeń, ale nasze cele są zaplanowane na jutro i pojutrze.
 
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi