Prasa

tItOveN | 11 lutego 2020

Agnelli wspiera Sarriego

Według doniesień z Włoch, Andrea Agnelli potwierdził wiarę w projekt Maurizio Sarriego, pomimo szumnych zapowiedzi o powrocie Massimiliano Allegriego na ławkę trenerską Juventusu.

Zdaniem niektórych włoskich dzienników, pozycja Sarriego stała się zagrożona po porażce z Hellasem, a periodyk La Repubblica sugerowała, że Juventus może uciec się do sięgnięcia po Maxa Allegriego, który wciąż jest na liście płac klubu.

Raport w La Stampa ujawnił, że wczoraj miało miejsce spotkanie Andrei Agnellego, Fabio Paraticiego oraz Maurizio Sarriego w restauracji w Turynie.

Sky Sport Italia informuje, że spotkanie to zostało zaplanowane już przed porażką w Weronie, a prezydent klubu potwierdził na nim, iż nadal ma pełne zaufanie do szkoleniowca.

 

Źródło: juvefc.com

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pogon
2 lat temu

Ciekawe jak wygląda takie spotkanie?
A: Maurizio zjeba…eś tą drużynę, co wy gracie? I wyjmij tego peta z mordy jak ze mną rozmawiasz.
S: Ty mi tu nie dyrektorkuj, pety to ja przeżuwałem, gdy ty srałeś w pampersy. A gramy najlepsze Sarrismo we Włoszech, tylko mi nasprowadzałeś nonszalanckich chłopców.
A: Uważaj jak się wyrażasz, bo ostatnio do mnie Allegri dzwonił i kazał zapytać jak tam ci się gra tiki-takę z Matuidim.
S: Idę zapalić.

Harun
Harun
2 lat temu
Reply to  pogon

A: Sarri, co wy tam palicie?
S: Ja? Radomskie, ale jak pan prezes woli, to Szczęsny ma camele.
A: Co ty mi p… za uszami, Sarri!

klopz
2 lat temu

Wchodzi Allegri do szatni: -DZIEŃ DOBRY -DZIEŃ DOBRY [K] PO POLSKU NIE ROZUMIECIE -DAJ MI TO CO MASZ W RĘCE -NO DAJ -PROSZĘ PAŃSTWA TO JEST MATUIDI -HEHE PATRZCIE JAKI GŁUPI xD -DOBRA IDZIEMY DALEJ -O! A TU MAMY OBRONĘ. KOJARZĄ PAŃSTWO NA PEWNO OBRONY WŁOSKICH DRUŻYN? GRUBE, SOLIDNE CEGLANE. -A TU OBRONA W KUPE. ZBIERAJĄ SIĘ W KUPĘ, PROSZĘ PAŃSTWA, WSZYSCY Z DRUŻYNY I POTEM, PAN SIĘ PRZESUNIE, WSZYSCY BRONIĄ, MIESZAJĄ ZE SOBĄ, NAWET MARIO WRACA I, UWAGA STOPIEŃ, I LEPIĄ OBRONĘ. -I TO SIĘ PROSZĘ PAŃSTWA TRZYMA. JEST SOLIDNE, TANIE W BUDOWIE I CO NAJWAŻNIEJSZE! SPEŁNIA SWOJĄ FUNKCJĘ.… Czytaj więcej »

Newsio
Editor
2 lat temu
Reply to  klopz

Skoro już tak śmieszkujemy to podbijam:

Agnelli – Co robi Matuidi na boisku? A raczej jak on się tam znalazł?

Allegri – A no bo mecz trudny był to go wpuściłem na ostatnie minuty.

Agnelli – Matuidiego od pierwszej minuty wpuściłeś!

Allegri – Nie.

Agnelli – Na 1/4 Ligi Mistrzów! Przeciwko biegającym jak po**ni dzieciakom z Ajaxu!

Allegri – Sam go szef kupił! Że niby siła i mięśnie połaczone z nienaganną techniką….

jacojaco/Kicek12345
2 lat temu

To może jeszcze killerów 2::
-Sesć Maurek, no estem, GDZIE MNIE Z TYMI RĘCOMA, to dawaj mnie to słoto bo tam na Alianc wszyscy czekajo, no i to wszystko i do gabloty powtósz! Dobrze dobrze?

OldLady
2 lat temu

S: No witam szefie, lokal dla palących? A: Nie. S: No to żegnam. A: Czekaj czekaj, bo będziesz musiał szukać roboty na poczcie! Gadaj kiedy będzie Sarrismo? S: Jak wyleczy się Khedira i zestawię go z Matuidim w pomocy obok „cieniującego” Pjanicia. Ale spokojnie szefie. To normalne, że Pjanić gra trochę gorzej ostatnio. Nic nie stresuj. Kupiłeś mi Kulusewskiego, który bardzo mi się przyda w tym sezonie więc jestem zadowolony. A: To świetnie – wszystko gra, więc dzwonię do Nedveda by wyciągnął Ci jeszcze Messiego. Chcesz? S: No pewnie, zrobimy atak: CR-Dybala-Messi, a w pomocy Khedira, Matuidi i Pjanić albo… Czytaj więcej »

Przejdź do paska narzędzi