Transfery

tItOveN | 5 maja 2020

Agresti: Dybala podpisze kontrakt, Bernardeschi na wylocie

Dziennikarz Goal Italia, Romeo Agresti, twierdzi, że Miralem Pjanić może odejść z klubu w razie pojawienia się odpowiedniej oferty, a Paulo Dybala z całą pewnością podpisze nową umowę i zostanie na dłużej w Juve. Reporter uważa także, że Federico Bernardeschi najprawdopodobniej pożegna się z ekipą Bianconerich. 

Znany dziennikarz omówił sytuację transferową poszczególnych zawodników Juventusu w nagraniu opublikowanym na swoim kanale na YouTube. Nie zabrakło w nim tematu powrotu Paula Pogby. Oto kluczowe tezy, jakie postawił:

Tym razem jeśli pojawi się oferta za Pjanicia, Juventus ją rozważy. W przeszłości nie było o tym mowy.

Nie rozumiem, dlaczego Juventus miałby sprzedawać De Ligta. Tak, niektóre zespoły pytały o informację dotyczącą jego, ale ja również mogłbym powiedzieć, że chcę umówić się z Moniką Bellucci… Jednak nic takiego się nie wydarzy!

Matuidi nie jest zawodnikiem na sprzedaż, Francuz przedłużył umowę. 

Sami Khedira nie dostanie nowego kontraktu. Możliwe, że odejdzie za porozumieniem stron – rozwiązując kontrakt odejdzie za darmo. 

Nie mam wątpliwości, że Dybala podpisze nową umowę. Podpisze ją na 100%.

Ronaldo dotrzyma obowiązujacego go kontraktu. Nic nie wskazuje na to, że chciałby odejść. Nie rozumiem także, dlaczego miałby chcieć. 

Jestem przekonany, że Juventus spróbuje sprowadzić z powrotem Pogbę, jednakże Paratici zaznaczył już, że będzie to trudne zadanie. Planem Juve jest zaprononowanie graczy na wymianę. Paulowi odpowiada perspektywa powrotu. 

Juventus zrobi wszystko, ażeby sprzedać Bernardeschiego. Spodziewam się, że odejdzie. Wiele zespołów się nim interesuje. 

Źródło: twitter.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi