Inne

maciejovsky | 6 września 2022

Al-Khelaifi: Kluby chcące Superligi boją się konkurencji

Prezydent PSG, Nasser Al-Khelaifi, twierdzi, że zwolennikami Superligi są kluby, które boją się konkurencji.

Juventus, Real Madryt i Barcelona to trzy kluby, które cały czas nie wycofały się z pomysłu stworzenia europejskiej Superligi.

W związku z powyższym Andrea Agnelli, prezydent Juve, poświęcił swoją prestiżową rolę w UEFA i ECA (Europejski Związek Klubów) i naraził się oficjelom europejskiej federacji piłkarskiej, a jego miejsce zajął właśnie Al-Khelaifi.

Możesz to nazwać Superligą, ja nazywam to nie-Superligą. Piłka nożna musi być rozwijana z poszanowaniem małych, średnich i dużych klubów, a także kibiców… Niektóre kluby nie chcą, aby średnie kluby rozwijały się, boją się konkurencji… Ekosystem piłkarski jest większy niż dwa lub trzy kluby. Wiadomość została wysłana – żaden klub nie może złamać piłkarskiego ekosystemu. Moi koledzy z ECA i ja zdecydowanie sprzeciwiamy się Superlidze.

Źródło: juvefc.com

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Crypto
1 rok temu

Aż szkoda mi słów aby opisać głupotę tego bajeranta. Zadaję sobie tylko prozaiczne, wręcz bezmyślne pytanie skąd się biorą debile milarderzy?

AlexDP
1 rok temu

Czy ktoś w końcu pociągnie do odpowiedzialności Pana Khelafiego za grożenie śmierci pracownikowi Realu?

Last edited 1 rok temu by AlexDP
anavrin_
1 rok temu

Owszem, bo nie są finansowe przez państwa stojące ropą, stosujące niewolnictwo i wręcz zabijające robotników budowlanych.

Pier**** hipokryta.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi