Inne

maciejovsky | 6 września 2022

Al-Khelaifi: Kluby chcące Superligi boją się konkurencji

Prezydent PSG, Nasser Al-Khelaifi, twierdzi, że zwolennikami Superligi są kluby, które boją się konkurencji.

Juventus, Real Madryt i Barcelona to trzy kluby, które cały czas nie wycofały się z pomysłu stworzenia europejskiej Superligi.

W związku z powyższym Andrea Agnelli, prezydent Juve, poświęcił swoją prestiżową rolę w UEFA i ECA (Europejski Związek Klubów) i naraził się oficjelom europejskiej federacji piłkarskiej, a jego miejsce zajął właśnie Al-Khelaifi.

Możesz to nazwać Superligą, ja nazywam to nie-Superligą. Piłka nożna musi być rozwijana z poszanowaniem małych, średnich i dużych klubów, a także kibiców… Niektóre kluby nie chcą, aby średnie kluby rozwijały się, boją się konkurencji… Ekosystem piłkarski jest większy niż dwa lub trzy kluby. Wiadomość została wysłana – żaden klub nie może złamać piłkarskiego ekosystemu. Moi koledzy z ECA i ja zdecydowanie sprzeciwiamy się Superlidze.

Źródło: juvefc.com

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Crypto
19 dni temu

Aż szkoda mi słów aby opisać głupotę tego bajeranta. Zadaję sobie tylko prozaiczne, wręcz bezmyślne pytanie skąd się biorą debile milarderzy?

AlexDP
19 dni temu

Czy ktoś w końcu pociągnie do odpowiedzialności Pana Khelafiego za grożenie śmierci pracownikowi Realu?

Last edited 19 dni temu by AlexDP
anavrin_
19 dni temu

Owszem, bo nie są finansowe przez państwa stojące ropą, stosujące niewolnictwo i wręcz zabijające robotników budowlanych.

Pier**** hipokryta.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi