Coppa Italia

Hu Kers | 14 stycznia 2019

Alex Sandro: Uważać na Higuaina

Zdaniem Brazylijczyka, Juventus musi zwrócić szczególną uwagę na byłego napastnika Starej Damy, Gonzalo Higuaina, który z pewnością będzie chciał się zrewanżować za zupełnie nieudany pierwszy występ przeciwko byłej drużynie, w którym najpierw nie wykorzystał rzutu karnego, a następnie opuścił boisko z czerwoną kartką za niesportowe zachowanie.

Finał to zawsze inny rodzaj spotkania. Podobnie jak mecz z Bologną, będzie on trudny gdyż na początku roku, po przerwie zimowej trudno o grę na 100%.

Byłem już w Jeddah z Brazylią i myślę, że Saudyjczycy sporo poprawili. Mają inną mentalność, innych fanów i kulturę, ale czuję, że będzie to dobry finał.

Wydaje mi się, że Higuain będzie chciał rozegrać przeciwko nam jak najlepsze spotkanie, ale musimy uważać też na innych graczy Milanu. Dołączył do nich Paqueta, który jest świetnym zawodnikiem, bardzo dobrym technicznie.

Buczenie na stadionach? Mnie również to spotkało wielokrotnie w Brazylii oraz Portugalii. Staram się jednak tym nie przejmować, żyć własnym życiem i nie myśleć o takich incydentach. Oczywiście, zawsze przykro jest je słyszeć, bo to nic dobrego.

Liga Mistrzów? To jest nasz cel i na pewno marzenie, które chcemy zrealizować.

 

źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi