Liga Mistrzów

einhard | 20 lutego 2019

Allegri: Dybala zagra z Atletico

Dybala strzelił pięć goli w ostatnich pięciu występach w Lidze Mistrzów dla Juve i Max Allegri potwierdził, że Argentyńczyk zagra w meczu z Atletico Madryt w Lidze Mistrzów.

Dybala zagra. To tajna informacja i chyba sprawiłem, że ​​jesteście [dziennikarze] szczęśliwi i będziecie mieli o czym pisać, więc mogę już chyba sobie pójść, prawda? – żartował trener na konferencji prasowej.

Dybala nie zagra tylko dlatego, że strzelił bramkę w zeszły piątek, ale raczej ze względu na jego ogólną wydajność. Myślę, że będzie to gra, w której może dać nam wiele. Jest w doskonałej formie, więc zagra.

Atletico jest dobrze zorganizowane, a ich siła leży w fazie obronnej. Musimy jednak przejść dalej. Wchodzimy w najważniejszą część sezonu. Musimy dać z siebie wszystko, wiedząc, że stoimy w obliczu zwartego zespołu, który wykorzystuje swoje okazje i osiąga ważne wyniki w Europie.

Cristiano Ronaldo strzelił tylko jedną bramkę w fazie grupowej, więc czy zobaczymy innego CR7 niż w Serie A?

Posiadanie Cristiano jest zaletą, ale to za mało. Cały zespół musi ciężko pracować. Simeone spisał się bardzo dobrze, przekazując swojej drużynie mentalność zwycięzców i jego zespół osiąga świetne wyniki.

Alvaro Morata bardzo się tutaj rozwinął, a ponadto jest bardzo niebezpiecznym graczem. Jutro musimy spróbować kontrolować mecz i uważać na kontrataki.

źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi