Gracze Juve

einhard | 3 kwietnia 2021

Amauri: Haniebne zachowanie piłkarzy

Amauri uderzył w Westona McKenniego, Paulo Dybalę i Arthura.

Bianconeri zmierzą się z Torino w Derby della Mole, ale trzej gracze nie wezmą udziału w spotkaniu, gdyż zostali zawieszeni przez klub za swoje nieodpowiedzialne zachowanie.

Miałem nadzieję, że to żart na prima aprilis, ale wszystko było prawdą – powiedział były napastnik Juventusu w wywiadzie dla TuttoJuve.

To był brak szacunku nie tylko wobec klubu i fanów, ale także wobec wszystkich ludzi, którzy poświęcają się, by przestrzegać zasad.

Wciąż znajdujemy się w środku pandemii, w trakcie której codziennie giną ludzie. Gracze łamali zasady dotyczące godziny policyjnej za moich czasów, ale kontekst jest tutaj zupełnie inny.

Robienie tego na kilka dni przed bardzo ważnymi derbami tylko pogarsza sprawę. To jest wielkie i ważne spotkanie. Powinni być w pełni na nim skoncentrowani.

Zachowali się nieodpowiedzialnie. Nie ma żadnych wymówek, to żenujące w skali globalnej dla Juventusu.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Halupa
3 lat temu

To tak jak by mi to z ust wyjął.

Gregor del Ptasior
3 lat temu

Ktoś tu chciał o sobie przypomnieć, a że nie ma jak to można podolewać oliwy do ognia. Zawsze to brukowce nazwisko napiszą. Ciekawe kto jeszcze zabierze jakże cenny głos w tej pudelkowej sprawie…

Franz Maurer
Franz Maurer
3 lat temu

Pudelkowej czy nie, pokazuje ona stosunek niektórych zawodników do swoich obowiązków wobec zespołu, a ten stosunek jak widać jest analny. No i w tym tkwi sedno tej sprawy.

Last edited 3 lat temu by Franz Maurer
Halupa
3 lat temu
Reply to  Franz Maurer

Najśmieszniejsze jest to że ten instagramowy celebryta, mami wszystkich jaki to wielki jówentyno, i jak on kocha Ten Klub. Ale jak widzimy, jak to ładnie nazwałeś ma ten Klub i jego piłkarzy oraz kibiców, pomiędzy zwieraczami odbytu. Celowo pominąłem Amerykanina i Brazylijczyka bo są krótko i nie muszą czuć żadnej więzi z Tym Klubem.

Gregor del Ptasior
3 lat temu
Reply to  Halupa

Mam nadzieję, że Dybala zostanie sprzedany już tego lata, bo razem z nim zniknie Halupa, który żyje tylko i wyłącznie głupim i nieuzasadnionym hejtem i bluzgiem na Paulo. Niechże go wymienią na Pogbe i Halupa poleci trollować fora ManU.

Halupa
3 lat temu

Chciał byś w to wierzyć, w to co sam napisałeś. Ale niestety twoje mokre sny, tylko w połowie mogą się ziścić. Śnij dalej kolego od Ptasiora.

Franz Maurer
Franz Maurer
3 lat temu
Reply to  Halupa

Zgadzam się, Dybala przypieczętował swój los i jego przygoda z Juve powinna się zakończyć. Nie ma tu czego szukać. Niech jeszcze Pirlo ze sobą zabierze, bo ten gość to poziom Pescary.

Last edited 3 lat temu by Franz Maurer
Gregor del Ptasior
3 lat temu
Reply to  Franz Maurer

tu nie chodzi o Dybale, bo ciągle powtarzam, że też jestem za jego wytransferowaniem. Mi chodzi o komentarze tego trolla, który w zasadzie w każdym temacie napierdziela monotematycznie na Argentyńczyka.

Franz Maurer
Franz Maurer
3 lat temu

Też się zgadzam. Niedobrze mi się robi od tego.

Halupa
3 lat temu

Szanowny Panie od Ptasiora, a raczej Panie cenzorze. Każdy by chciał mieć Internet tylko dla siebie, albo żeby funkcjonował według własnej wizji. Ale taką utopię próbowano wprowadzić po wystrzale pancernika Aurora w 1917 roku. Tylko wtedy rewolucyjna władza ograniczała wolność według swojej wizji(Fejsbóki instakilogramy i inne wymysły komunistow).W twoim przypadku sprawa ma się nieco inaczej, ponieważ nie posiadasz argumentu w postaci władzy. I tutaj sprawę pozostawmy do przemyślenia.

Last edited 3 lat temu by Halupa
El_Caballo_De_Herrero_Magico
Reply to  Halupa

Zapomniałeś wspomnieć o Ramzim…Całe szczęście że nie był na imprezie u Pottera:). Chociaż, cholera wie, może Potter zaczarował i Ramzi zniknął

Halupa
3 lat temu

I tutaj mnie złapałes.🤫

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi