Meczowe

einhard | 28 września 2018

Ancelotti przed meczem z Juventusem

Carlo Ancelotti dał jasno do zrozumienia, że ​​Napoli nie zamierza być jedynie statystą w spotkaniu z Juventusem.

Mecz na szczycie włoskiej Serie A rozpocznie się jutro o godzinie 18:00.

Niektórzy, którzy grali w środę, zagrają również jutro. – powiedział trener Napoli podczas konferencji prasowej.

Kilku zawodników pokazało się z dobrej strony i wszyscy są w dobrej formie. To dla nas ważny test. Jesteśmy w doskonałych nastrojach, a zespół jest zmotywowany. Będę miał problemy z wyborem pierwszej jedenastki, ponieważ więcej niż jedenastu z moich graczy zasługuje na wyjściowy skład.

Remis? Nigdy w życiu nie zadowalałem się remisem. Chciałbym wygrać. Nie jestem tu po to, aby się przekomarzać. Mamy odpowiednie warunki, aby odnieść sukces; klub jest zorganizowany, zespół ma jakość, a fani są fantastyczni.

To jest mecz o trzy punkty, o nic więcej, chociaż zwycięstwo może dać nam dużo entuzjazmu. Będziemy grać, aby ograniczyć ich jakość i pokazać naszą piłkę. Chcemy być konkurencyjni na wszystkich frontach, a takie mecze pomagają nam zrozumieć, na czym stoimy.

Allegri wie, jak gramy i co się w naszej drużynie zmieniło. Dzięki telewizji i nagraniom wideo nie ma już sekretów w futbolu. On jest świetnym trenerem, udaje mu się wydobyć to, co najlepsze z jego zespołów. Określiłbym go jako trenera bardzo praktycznego. Mam z nim dobre relacje i mam dla niego wielki szacunek tak jak on do mnie.

Ronaldo kontra Insigne? Nic takiego, to będzie mecz Juventus-Napoli. Obie drużyny spróbują narzucić swój styl gry i nie będzie żadnych osobistych konfrontacji, a drużyna, która zagra lepiej, wygra. Jeśli chodzi o Ronaldo, to cieszę się, że jest we Włoszech, dodaje lidze wartości i według mnie powinien wygrać Złotą Piłkę.

VAR? Myślę, że pojawia się za późno. Mam nadzieję, że zostanie wykorzystany w Lidze Mistrzów przed 2020 rokiem.

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi