Gracze Juve

maciejovsky | 12 grudnia 2022

Angielskie kluby zainteresowane Rabiotem

Angielskie kluby zainteresowane są pozyskaniem Adriena Rabiota na zasadzie wolnego transferu.

Francuzowi kończy się kontrakt z Juventusem i prawdopodobnie opuści latem klub, ponieważ Stara Dama nie jest w stanie sprostać finansowym oczekiwaniom pomocnika.

Rabiot prezentuje bardzo wysoką formę zarówno w klubie, jak i reprezentacji, dlatego też może liczyć na duże zainteresowanie.

Jak donosi Daniele Longo za pośrednictwem Calciomercato.com, o usługi 27-latka zabiegać będą takie kluby jak Newcastle, Arsenal oraz Chelsea.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
SzeFu1897
1 rok temu

Ciężko powiedzieć coś o tym gościu… napsuł mi krwi i nie raz musiałem przez niego się napić. Najgorsze jest to, że aktualnie jest w formie i prezentuje się bardzo dobrze…

Kurczi
1 rok temu
Reply to  SzeFu1897

Trochę dziwne, że akurat przez niego pijesz. Podczas całego pobytu w Juve nigdy nie był tym najgorszym z pomocy, a można się pokusić o stwierdzenie że był raczej jednym z lepszych (to niestety pokazuje biedę jaką mamy w środku pola). Do tego Można było na nim polegać bo kontuzji za dużo nie łapał. Osobny temat czy poziom jego gry był adekwatny do zarobków.

SzeFu1897
1 rok temu
Reply to  Kurczi

Ten jegomość jednym z lepszych? Wolne żarty… On w piłkę zaczął kopać na poziomie dopiero w tym sezonie. I sam o tym mówił w jednym z wywiadów… Tyle, że praktycznie się cholp nie łamie. Mama pilnuje, żeby dużo wapnia pił.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi