Prasa

Gryfel | 11 maja 2022

Arrivabene: Nie będzie spektakularnych transferów

Maurizio Arrivabene, w rozmowie ze Sky Sports wypowiedział się na temat nadchodzącego rynku transferowego:

Z powodu mistrzostw świata będzie to dziwne okienko, nie spodziewam się wielu operacji. W tym roku ważniejszy będzie to styczniowe. Dla Juventusu celem jest dokonywanie zrównoważonych inwestycji i na razie nie ma zamiaru dokonywać spektakularnych transferów.

O finale:

To będzie pojedynczy mecz i ważne, by tak go traktować. Pierwszym naszym celem było zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów i cel ten został osiągnięty. Ocena sezonu jest pozytywna, ponieważ udało nam się osiągnąć to, co sobie założyliśmy. Między czwartym, a pierwszym miejscem w tabeli jest pomiędzy wiele dyskusji i rozmów, ale my jesteśmy przyzwyczajeni do faktów. Można polemizować, ale my musimy się rozwijać, aby osiągać lepsze rezultaty.

O Vlahovicu:

To zawodnik, o którego wartości nie można dyskutować, absolutnie. Przypomina mi Ibrahimovica, który był krytykowany w pierwszym sezonie w Juve, ale potem eksplodował. Chodzi o to, by zaufać zawodnikowi i pozwolić mu spokojnie się rozwijać. Gra w świetnej drużynie wymaga czasu, a on pokaże swoją wartość.

Na koniec komentarz na temat Chielliniego:

Zasługuje na szacunek. Myśli o swojej przyszłości, a kiedy podejmie decyzję o odejściu to będziemy gotowi pożegnać go z honorem, w innym przypadku, aby go z chęcią zatrzymać.

źródło: TuttoJuve.com

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pablo
8 miesięcy temu

To dajcie szansę fagoliemu i rovelli

Pablo
8 miesięcy temu

Jeszcze gatti

clyde_1987_
8 miesięcy temu
Reply to  Pablo

Sporo osób pisze z dużym przekonaniem o Gattim, tak jakby oglądali większość jego spotkań w ekipie Frosinone. Wspomnę też, że wraz z kilkoma innymi zawodnikami jest rekordzistą pod względem ilości żółtych kartek w obecnym sezonie Serie B, co odróżnia go od Ruganiego, który przed przejściem do Juventusu nie był w ten sposób karany.

clyde_1987_
8 miesięcy temu

Zlatan był krytykowany po pierwszym sezonie w Juventusie? Może i bywał, ale generalnie spisywał się u nas lepiej w pierwszym roku gdy, niż w drugim, kiedy to zdobywał mniej bramek.

OldLady
8 miesięcy temu

No i niestety Maurizio ma rację. Mundial to okno wystawowe dla wszystkich zainteresowanych. To tam następuje weryfikacja talentów ligowych gdy nagle grają z topami z którymi nie mieli do czynienia. Ciekawie będzie, ale szkoda, że ten Mundial nie jest w lato normalnie tylko dzięki brudnej kasie wszystko się pomiesza.

Przejdź do paska narzędzi