Gracze Juve

einhard | 22 marca 2022

Arrivabene potwierdza rozstanie z Dybalą

Maurizio Arrivabene potwierdził decyzję Juventusu o rozstaniu z Paulo Dybalą z końcem tego sezonu.

28-latek nie przedłuży kontraktu, co oznacza, że ​​jego siedmioletnia przygoda z ekipą Bianconerich dobiegnie końca w czerwcu.

Najważniejszą zmianą jest to, że Juventus nie przedłużył kontraktu Paulo Dybali. Z rynkiem, z który mamy do czynienia, nasze podejście było szczere – powiedział Arrivabene w rozmowie z TuttoMercatoWeb.

Dzięki zakupom dokonanym w styczniu, wraz z przybyciem Vlahovica, Paulo nie był już w centrum projektu. Dlatego podjęto tego rodzaju decyzję.

Warunki, które zaoferowaliśmy jakiś czas temu zawodnikowi różniły się od pierwotnie planowanych, już o tym mówiłem. Nikt nigdy nie kwestionował zdolności Paulo, ale trzeba było zastanowić się nad wyglądem i długością umowy, a także względami finansowymi.

Dokonaliśmy pewnych wyborów w styczniu i oto jesteśmy tutaj. Juventus mógł łatwo złożyć mocno zaniżoną ofertę, ale byłby to brak szacunku dla Paulo. Decyzja zapadła. Wczorajsze spotkanie było przyjazne, jasne i pełne szacunku.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
.kamill10.
10 miesięcy temu

Trudno .Ciekawe czy jeszcze zagra w juve czy zostanie odsuniety .

SonOvTheMoon
10 miesięcy temu

Zobaczymy jaki z niego profesjonalista. Skoro kasę będzie ciągnął do 30 czerwca to i trenować oraz grać powinien

Bad_Magick
10 miesięcy temu

Teraz rozumiem skąd ten Tweet brata Dybali. Nie wiem co myśleć o tym, że nie przedstawiliśmy żadnej propozycji. Z perspektywy sportowej to pewnie dobra decyzja, ale boli ten sposób rozstania z zawodnikiem tak ceniącym nasze barwy. Trochę jak rozstanie z DP, chociaż oczywiście skala zupełnie inna.

scarecrow93
10 miesięcy temu

Zaczyna się dziać to co pisałem przy transferze Vlahovicia. Zespół będzie budowany pod bramkostrzelną 9 z mocnymi skrzydłami, a co za tym idzie braku miejsca dla Dybali..

.kamill10.
10 miesięcy temu

Jeszcze został Berna i ds

jacojaco/Kicek12345
10 miesięcy temu
Reply to  .kamill10.

De Sciglio Ci nie pasuje? Dobry rezerwowy z precyzyjną wrzutką i smykałką taktyczną. Do tego pozyskany za paczkę fajek. W meczu z Villarealem stanowil największe zagrożenie dla przeciwnika.

.kamill10.
10 miesięcy temu

Nie jest zły ale czas przewietrzyć drużynę czas na młodych głodnych zawodników czas na nowe boki obronne .

J33
J33
10 miesięcy temu
Reply to  .kamill10.

Berna, Ramsey, Rabiot /Arthur,abo nawet oboje przy dobrych wiatrach.
De Sciglo nie dość ,że pokrywa dwie strony,to jest wybornej formie,nie zdziwię się jak zagra z Macedonią w wyjściowym i strzeli bramkę z przewrotki:)

Kysio
Kysio
10 miesięcy temu

Ale ten agent i Dybala musieli ich rozsierdzić, że nawet negocjacji normalnych nie przeprowadzili. Ktoś tu chyba przeholował. Cieszę się, że przestali się cackać z gwiazdeczkami.

jacojaco/Kicek12345
10 miesięcy temu

Zaczynamy czyszczenie szatni, które powinno odbyć się już po przygodzie z Aallegrim, aby Sarri nie musiał męczyć się z wypalonym składem. Potem wpieprzenie na minę Pirlo, tak samo jak i teraz Maxa.
Nadchodzi nowe!

OldLady
10 miesięcy temu

To bardzo odważny krok z naszej strony. To powinien też być sygnał dla reszty ekipy, że nie ma wyników – nie ma pieniędzy.

Powinniśmy być też konsekwentni – Bernardeschi powinien już dawno szukać klubu bo jego żądania są równie absurdalne co Dybali (pojawiające się w plotkach).

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi