Prasa

maciejovsky | 19 stycznia 2022

Arrivabene: Reakcja Dybali? Skupiłem się na radości z gola

Dyrektor Maurizio Arrivabene przyznał, że Paulo Dybala jest traktowany tak samo, jak każdy inny zawodnik Juventusu.

Ostatnie komentarze Arrivabene na temat Dybali wywołały kontrowersje, a oliwy do ognia dolał sam piłkarz swoją wypowiedzią po meczu z Udinese.

Zawsze oczekujesz, że drużyna będzie grać dobrze i wygrywać, zwłaszcza na swoim boisku.

Reakcja Dybali? Szczerze, to widziałem świetną akcję Juventusu po doskonałej asyście Keana, kluczowym podaniu Arthura i finiszu Paulo. O incydencie powiedziano mi później. Nie zamierzam jednak komentować reakcji graczy. Byłem zbyt zajęty celebrowaniem gola.

Mówiłem już o tym wcześniej, że o nowych kontraktach porozmawiamy w lutym. Nie chodzi tylko o Dybalę, ale i o Cuadrado, Perina, Bernardeschiego i De Sciglio. Nadejdzie czas, aby porozmawiać z nimi wszystkimi, włącznie z Paulo. Nie sądzę, aby któryś z zawodników chciał odejść jako wolny gracz. Mamy z nimi doskonały kontakt, oni są bardzo blisko Juventusu i spokojnie będziemy wszystko omawiać w lutym.

Martial? Nie przy takich zarobkach, absolutnie. Nawe nie będziemy o tym rozmawiać w takiej sytuacji.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Halupa
1 rok temu

Gadka pod tzw publiczkę. Tam już wiele rzeczy jest ustalone. Kazdy wie ze chcą im obniżyć pensje lub pozostawić na tym samym poziomie. Co jest rzeczą bardzo dobrą zarówno dla klubu jak i dla drużyny. Panienki obrażone odejdą, zostaną sami mężczyźni.

demirci
1 rok temu

Wiem, że doszło do zmiany stanowisk, jest nowy dyrektor, nowe zasady, na pewno nie znamy wszystkich szczegółów negocjacji, ale pomimo wszystko zaproponowaliśmy Paulo już dawno jakieś warunki, on je zaakceptował, a teraz nagle chcemy je zmienić i to chyba drugi już raz? I to, że chłopak mało ostatnio grał niczego nie zmienia. Tak się po prostu nie robi. Takie twarde zarządzanie (na które oczywiście czekam z niecierpliwością, wzorem Bayernu, a chodzi także o kominy płacowe), miałaby sens gdybyśmy jeszcze niedawno CR7 powiedzieli „nie”, bo nie mieliśmy porządnego zastępstwa. Przecież Bayern by go w życiu nie puścił o tym czasie, ale… Czytaj więcej »

mjecho
1 rok temu
Reply to  demirci

Dybala niby zaakceptował pewne warunki, ale jednak nowego kontraktu nie podpisał. Przeciągał sprawę podpisu i sam się wymanewrował.

JLo
JLo
1 rok temu

Mam nadzieję że ta twarda gatka naszego nowego dyrektora ma swoje podstawy i nie jest blefem.
Jeżeli bowiem Paulo odejdzie za darmo, jeszcze nie daj Boże do Interu – to ten zarząd może już zwijać manatki.
Przyznam że nie rozumiem postawy zarządu. Paulo zostało parę mięsięcy kontraktu. Jak go zbojkotuje (po przedłużaniu rozmowę przez swojego agenta), to nie będzie się musiał objawiać posadzenia na ławce w odwecie.

andi
1 rok temu

Abstrahując od tego czy przyjdzie w ich miejsce nieco lepszy lub gorszy gracz, to matematyka jest jaka jest- cyferek nie oszukamy. Gościowi z kartą w ręku ciężko będzie pomniejszyć pensję, jeśli prezentuje niezły poziom. Na poziomie Berny znajdzie się pewnie z 100 graczy za 2 mln lub nawet 1, ale będzie trzeba zapłacić poprzedniemu klubowi.

Last edited 1 rok temu by andi
J33
J33
1 rok temu
Reply to  andi

Załatanie dziury po Bernie nie będzie trudne, nawet jeśli nikt nie miał by go zastąpić.Trzeba mu oddać ,że w tym sezonie pociągnął zespół w trudnej sytuacji,jest zawsze do dyspozycji,gra gdzie mu się każe i wykonuje zadania taktyczne ,które się mu nakreśla,przy tym nigdy nie narzeka na swój los.
Może byłoby mu lepiej gdzie indziej,ale wydaje mi się,że on się na tyle związał z klubem ,że się zgodzi na redukcję do tych 3 mln. Klub zawsze go wspierał ,on sam wydaje się rozsądny ,więc myśle,że nie powinno być jakiś burzliwych negocjacji.

andi
1 rok temu
Reply to  J33

Otóż to, załatanie nie będzie trudne, bo przez te sezony za wiele drużynie nie dawał, chociaż ostatnio wyglądał dosyć solidnie, ale szkoda że na tle mizerii. W klubie zapewne patrza też na inne kwestie, nie tylko na finanse i jego grę.

Last edited 1 rok temu by andi
J33
J33
1 rok temu

Wszyscy wymienieni ostatnio jakby bardziej się starali i znacznie poprawili 🙂 Oczywiście z wyłączeniem Kolumbijczyka,któremu nigdy nie mam nic do zarzucenia. Perina i De Sciglo bym przedłużył o kilka lat ,ale bez zadnej podwyzki. Bernardeschi powinien być przykładem dla innych i trochę kozłem ofiarnym, dlatego jego wysoki kontrakt powinien być zredukowany, umówmy sie,że sobie bez niego poradzimy. Jestem ciekawy jak klub w tej sytuacji potraktuje Juana Caudrado ,bo tutaj chłopak w moim odczuciu powinien dostać podwyżkę i te conajmniej 3lata ,za te wszystkie mecze w których ratował dupę Juve. Dybala??jeszcze bardziej delikatna sprawa ,niż Caudrado i Berny,ale nie sądzę aby… Czytaj więcej »

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi