Gracze Juve

einhard | 12 kwietnia 2021

Ballardini: Rovella ma przed sobą wielką przyszłość

Davide Ballardini jest zadowolony z występu swoich zawodników w meczu przeciwko Juventusowi i przewiduje świetlaną przyszłość dla Nicolò Rovelli.

Poprawiliśmy się w trakcie meczu, a kiedy przegrywaliśmy 2-1, stworzyliśmy kilka okazji do wyrównania. Zagraliśmy dobry mecz pomimo słabego początku. Podobało mi się ta Genoa – powiedział trener gości w rozmowie ze Sky Sport Italia.

Chcę, aby Genoa naciskała wysoko i utrzymywała posiadanie piłki. Końcówkę graliśmy z jednym zawodnikiem mniej, gdy Zappacosta opuścił murawę z kontuzją, a kiedy straciliśmy trzeciego gola, wszystko stało się bardziej skomplikowane.

Rovella rozegrał swój pierwszy mecz przeciwko Juventusowi, odkąd podpisał kontrakt ze Starą Damą. Młody piłkarz nie dał sobie jednak rady z Juanem Cuadrado, który mijając go zaliczył asystę przy golu Dejana Kulusevskiego.

To sytuacja, w której nie powinien się znaleźć. Z każdym dniem się poprawia. Nie wątpię, że osiągnie poziom wymagany do gry w Juventusie.

Czy Ballardini zostanie w Genoi na przyszły sezon?

Skupiamy się tylko na tym sezonie, zagraliśmy dobrze, ale to nie wystarczy.

Musimy grać jeszcze lepiej. Chcemy dobrze sobie radzić i wykonywać swoją pracę, a potem pomyślimy o reszcie.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
El_Caballo_De_Herrero_Magico

Jest zadowolony ze swojej drużyny jak prawie każdy trener po meczu z Juventusem. Szacunek, że nie powiedział „Zasłużyliśmy na zwycięstwo” choć pewnie zgryzł się w język.

Gryfel
Admin
2 lat temu

I to jest komfort trenowania drużyny ze środka tabeli. Przegrywasz z mecz 3:1 i tak odnotowujesz sukces. Pirlo wygrywa 3:1, a i tak mają do niego pretensje bo mogło być 2:2.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi