Oficjalnie

einhard | 23 maja 2019

Balocco partnerem Juve do 2022 roku!

Współpraca Juventusu z cukierniczą firmą Balocco trwa od 2010 roku i została obecnie przedłużona na kolejne trzy sezony, co spowoduje, że oba podmioty będą związane ze sobą przez co najmniej 12 lat.
 
W ten sposób Balocco staje się jednym z najdłużej obecnych partnerów w historii Juventusu, potwierdzając wielką harmonię stworzoną przez obie firmy na przestrzeni lat, przerywaną niezliczonymi sukcesami sportowymi i korporacyjnymi, osiągniętymi dzięki wspólnym wartościom dla obu firm, takim jak zaangażowanie, wytrwałość i duch pracy zespołowej.
 
Giorgio Ricci, szef Global Partnerships and Corporate Revenue Juventusu podkreślił zadowolenie klubu z odnowienia umowy z partnerem tak głęboko związanym z Bianconerimi.
 
Ta umowa sprawia, że jesteśmy niezmiernie dumni, ponieważ będzie świętować ponad dekadę spędzoną razem z Balocco. Mamy w naszej rodzinie historycznego partnera, który reprezentuje włoską tradycję żywności. Chcemy nadal dzielić wielkie sukcesy zarówno na boisku, jak i poza nim.
 
Wydaje się, że październik 2010 roku, gdy zaczęliśmy sponsorować Juventus, był zaledwie wczoraj. – powiedział Alberto Balocco, prezes i dyrektor generalny firmy rodzinnej założonej w 1927 roku w Fossano.
 
Te dziewięć lat minęło jak mrugnięcie oka. Najpierw jako sponsor na koszulkach, a potem jako oficjalny partner Juve. Mieliśmy szczęście i zaszczyt dzielić się z Juventusem wieloma sukcesami, zarówno sportowymi, jak i zawodowymi, a przedłużenie umowy na kolejne trzy lata pobudza nas do osiągnięcia kolejnych, prestiżowych celów.
 
źródło: juventus.com
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi