Gracze Juve

einhard | 26 kwietnia 2020

Barca chce de Ligta za Arthura

Barcelona ma podobno nadzieję wykorzystać zainteresowanie Juventusu Arthurem, oczekując w zamian Matthijsa de Ligta.

De Ligt odrzucił propozycję dołączenia do Barcy i w zamian wybrał Juve zeszłego lata, ale Mundo Deportivo twierdzi, że Katalończycy dalej są zainteresowani holenderskim obrońcą.

Gazeta poinformowała wczoraj, że oba kluby planują w najbliższej przyszłości przeprowadzić rozmowy transferowe związane z Arthurem. Hiszpańskie źródło ostrzega jednak, że liderzy La Liga niechętnie wypuszczą pomocnika i mogą w zamian zażądać karty de Ligta.

Mundo Deportivo twierdzi również, że 20-letni zawodnik Juventusu czeka na rozpoczęcie negocjacji i nigdy nie ukrywał swojego pragnienia gry dla Barcy.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
19
19
3 lat temu

Trochę to śmieszne. Dziennikarze i kibice Barcelony myślą że jak Barca się zgłasza to inne kluby klękają z radości, że mogą oddać im zawodnika.
Na stronie Barcy przeczytałem komentarz jednego z kibiców, że Juventus byłby zadowolony z wymiany Umtitiego i Roberto za De Ligta. Odrealnienie tego środowiska jest zatrważające.

Nano
3 lat temu
Reply to  19

Jedni mają klasę, inni trzy klasy. Nie wymagaj cudów 🙂

clyde_1987_
3 lat temu

Pamiętacie co się wyrabiało po tym jak de Ligt postanowił przenieść się do Juventusu miast do Barcelony? Kibice i lwia część ekspertów piłkarskich oniemiała, Dugarry skrytykował Holendra wprost, inni przecierali oczy ze zdumienia. Świat pełen jest ignorantów, którzy nie dostrzegają zmian i sądzą, że dana sytuacja będzie trwała wiecznie. A prawa jest taka, że Juventus jest znakomicie zarządzaną instytucją, Barcelona zaś tonie w długach i nie potrafi nawiązać do niedawnych czasów, kiedy rządzili w Europie. Holendrzy są ludźmi praktycznymi, de Ligt doskonale wpisuje się w trend swoich rodaków.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi