Serie A

einhard | 15 lutego 2019

Baroni: Remis brałbym w ciemno

Marco Baroni mówi, że jego zespół wierzy w piękno futbolu i chce dobrze się zaprezentować na tle tak mocnej drużyny, jak Juventus.

To skomplikowany mecz. – powiedział na konferencji prasowej trener, który prowadził drużynę młodzieżową Starej Damy w latach 2011-2013.

Zespół i ja jesteśmy skoncentrowani na podtrzymaniu entuzjazmu i dobrej atmosfery, które panują obecnie w szatni. Musimy przede wszystkim się rozwijać.

Naszym celem jest udać się do Turynu, świadomi piękna i uroków futbolu, ale także trudności, z jakimi wiąże się taki mecz. Spotkanie to wzbudza w nas pragnienie wspaniałego występu, który pozwoli nam zapisać jedną z kart historii tego klubu.

Pinamonti wrócił. Bardzo dobrze zaprezentował się na dzisiejszym treningu. Trotta zagrał bardzo dobre spotkanie w Genui, ale może dawać nam o wiele więcej.

Nie zmienimy zbytnio swojego podejścia. Nie sądzę, abyśmy wyszli innym składem, czy formacją. Zmienimy nie więcej niż kilku graczy. Ciofani, Pinamonti i Ciano zagrają. Praca wykonywana przez naszych napastników będzie miała kluczowe znaczenie w tym spotkaniu.

Trudno jest grać przeciwko Juve. Allegri i jego zawodnicy robią niezwykłe rzeczy. Jestem pewien, że zmniejszą intensywności i nam nie odpuszczą, więc będziemy musieli dać z siebie maksimum.

Remis? Tak, wziąłbym remis w ciemno.

źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi