Gracze Juve

einhard | 17 maja 2019

Benatia o sporze z Allegrim

Medhi Benatia kolejny raz uchylił kulisy swojego odejścia z Juventusu, tym razem rozmawiając z Yahoo Sports France.
 
Rozmawiałem z Juventusem o przedłużeniu mojej umowy przez kilka tygodni. Zacząłem nawet rozglądać się za nowym domem w Turynie, ponieważ myślałem, że zakończę karierę w Juve. – powiedział 32-latek.
Kiedy usłyszałem o powrocie Bonucciego, poszedłem porozmawiać z trenerem. Zapewnił mnie, że Chiellini i ja będziemy stanowić parę wyjściowych środkowych obrońców. Allegri powiedział mi, że wiele osób było złych na sposób, w jaki Bonucci opuścił Juve i wracając tutaj, będzie musiał zaczynać od nowa, będzie musiał wykazać się i zasłużyć na grę.
Trener kazał mi się nie martwić i powiedział, że mogę spokojnie kontynuować rozmowy dotyczące przedłużenia kontraktu. Kiedy jednak sezon wystartował, ja nie grałem. Nie byłem wykorzystywany nawet do rotacji. Bardzo źle to przyjąłem. Powiedziałem władzom klubu, że nie przedłużę kontraktu, ponieważ nie chcę dłużej współpracować z tym trenerem.
Byłem bardzo zżyty z kolegami z drużyny, ale nawet ich namowy nie mogły zmienić mojego zdania. Całkowicie odechciało mi się grać w piłkę. Potrzebowałem zmiany i to był powód, przez który opuściłem Europę. Ja i moja rodzina potrzebowaliśmy zupełnie nowego środowiska.
 
źródło: yahoo.com
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi