Gracze Juve

einhard | 20 listopada 2019

Benfika dementuje plotki o Perinie

Benfica pokusiła się o dość niecodzienny zabieg, wydając oficjalne oświadczenie, w którym zaprzecza spekulacjom o możliwości sprowadzenia Mattii Perina.

Wczoraj A Bola informowała, że portugalski klub jest gotowy ponownie sięgnąć po Perina, którego transfer został zablokowany latem z powodu kontuzji barku, która uniemożliwiła zawodnikowi pozytywne przejście testów medycznych.

Sport Lisboa e Benfica chciałby wyjaśnić i poinformować, że nagłówek na pierwszej stronie gazety A Bola „Perin z powrotem na tapecie” jest całkowicie fałszywy – czytamy na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Ten temat jest całkowicie zamknięty, a Benfica nie jest zainteresowana zakontraktowaniem gracza.

Nie wiemy, kto stoi za tą fałszywą historią i żałujemy, że wiodąca gazeta sportowa oferuje tak kiepską jakość informacji swoim czytelnikom, tworząc historię, która jest totalnym wymysłem, bez uzyskania jakiegokolwiek potwierdzenia ze strony klubu.

Źródło: slbenfica.pt

Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
clyde_1987_
4 lat temu

Sytuacja Perina robi się doprawdy nieciekawa. Nie sądzę też, żeby ostentacyjna niechęć władz Benfiki względem jego pozyskania była czymś dobrym, zwłaszcza w kontekście kolejnej kontuzji i braku jakichkolwiek szans na grę w Juventusie. Szkoda, że ten świetny bramkarz znalazł się w takiej sytuacji.

OldLady
4 lat temu
Reply to  clyde_1987_

Co gorsza nasz kochany klub umoczył niesamowicie na nim. Wszyscy są przegrani przez sytuację Perina.

NoGood
4 lat temu

Oddać do Genui za czapkę gruszek z nadzieją na dobre relacje w przyszłości.
Bo co innego?

Pepe_Mar
Editor
4 lat temu

Brmakarz, który ratował tyłek Genoi co mecz, teraz jest niechcianym odpadem w Juve. Szkoda go strasznie.

tItOveN
Admin
4 lat temu
Reply to  Pepe_Mar

Niestety tak działają zbiegi pewnych okoliczności. Cały sezon niemalże na ławie, a potem, jak się okazuje, poważna (długotrwała) kontuzja barku i nawet nie wiadomo co ten Perin będzie sobą reprezentował… 🙄

Apo
Apo
4 lat temu

W zimie pojdzie na jakies wypozyczenie, w lecie pewnie odejdzie. Dramatu nie ma, ciagle mlody jak na bramkarza. Spokojnie odzyskamy wiekszosc zaiwestowanych pieniedzy.

Wtopa to byl transfer Pjacy. Blisko 30 mln, a kojarze go jedynie z jedego niezlego meczu przeciwko Borussi. Nie wiadomo co sie z chlopem dzieje, nie gra, nie ma go na lawce.Nasi przestali lubic Chorwatów chyba:)

Lucky13131313
4 lat temu
Reply to  Apo

Właśnie ostatnio myślałem co się z Piacą dzieje?

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi