Gracze Juve

einhard | 3 stycznia 2021

Berhalter: Wiedziałem, że McKennie sobie poradzi

Trener reprezentacji USA sugeruje, że Weston McKennie nie powinien przechylić szali na korzyść Juventusu w wyścigu po Bryana Reynoldsa.

Znam Westona bardzo dobrze. Jego styl gry i jego duch są bardzo ważne dla zespołu. Byłem pewien, że odegra ważną rolę w czołowej drużynie, takiej jak Juventus – powiedział Gregg Berhalter w rozmowie z Tuttosport.

Jeszcze tak wiele przed nim, jest taki młody. Z pewnością poprawił się w Juventusie. Kiedy codziennie grasz z wielkimi mistrzami, takimi jak Cristiano Ronaldo, możesz się rozwijać, gdy naprawdę tego chcesz, a Weston chce osiągnąć szczyt.

Zawsze oglądam mecze Juventusu i rola, którą tam pełni jest dla niego idealna ze względu na jego intensywność i wejścia w pole karne. Cieszę się, że strzelił już dwa gole, tym bardziej, że jeden zdobył przeciwko Barcelonie.

Bryan Reynolds z FC Dallas może wkrótce dołączyć do swojego rodaka w Turynie.

Bryan ma cechy ofensywne. Jest bardzo dynamiczny i ma wyjątkową zdolność do dośrodkowań. Ma wielki talent, ale wciąż jest młody. Musi poprawić się w fazie obronnej.

Z 19-latkiem wciąż łączone są także Club Brugge i Roma. Gdzie ostatecznie trafi?

To są osobiste decyzje. Serie A jest jak uniwersytet dla obrońców i we Włoszech miałby szansę zostać kompletnym piłkarzem.

Myślę, że gra z innym Amerykaninem w czołowym klubie, takim jak Juventus, byłaby dla niego dobrą okazją, ale gra u boku rodaka nie może być dla niego absolutnym priorytetem. Zobaczymy, co się stanie.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi