Transfery

tItOveN | 15 lipca 2020

Bernardeschi nie dla Napoli?

Oddala się transfer Fede Bernardeschiego do Napoli w rozliczeniu za Arkadiusza Milika. 

Romeo Agresti potwierdził dzisiaj wcześniejsze doniesienia pojawiające się w mediach o tym, że transfer Federico Bernardeschiego do Napoli jest de facto niemożliwy z powodu komplikacji z prawami  do wizerunku zawodnika. Jest to m.in. pokłosie ostatniej umowy piłkarza z agencją Roc Nations, której założycielem jest słynny raper Jay-Z.

Ponadto klub z południa Włoch „słynie” z tego, że wymaga od swoich piłkarzy zrzeczenia się na rzecz klub całości praw wizerunkowych i w tym przypadku najwyraźniej nie zamierza zrobić wyjątku.

Negocjacje z Neapolitańczykami wciąż jednak trwają i obecnie dotyczą możliwości włączenia karty Luki Pellegriniego do transakcji wymiany w sprawie Arka Milika.

Źródło: Romeo Agresti / twitter

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
luque10
3 lat temu

Oby z Pellegrinim to była plotka, bo Luca zasłużył na to by chociaż dać mu szansę. Co do Bernardeschiego, liczę że zarówno on sam jak i Roma będą się sobie podobać 😉 Mam nadzieję, że pójdzie pod wymianę za Zaniolo i oba kluby wyjdą na tym dobrze. Bernardeschi, Rugani, De Sciglio, Romero, to piłkarze którzy mogą jeszcze być dobrą kartą przetargową, a swoją karierę mogą uratować ( oczywiście nie dotyczy Romero, bo on może tylko wyżej pójść) w klubie, mniejszym, walczącym o mniejsze cele, bez tak ogromnej presji wyniku i zdobywania pucharów. Naprawdę wierzę ( może to, głupie), że Fede… Czytaj więcej »

einhard
Admin
3 lat temu

Przychodzi Kulusevski, więc dla jednego z dwójki Costa/Berna miejsca już nie będzie, tym bardziej, że ciągle krążą plotki o zainteresowaniu Ferranem Torresem – raczej nierealny transfer, ale gdyby to i Berna i Costa do odstrzału.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi