Gracze Juve

maciejovsky | 2 października 2019

Bernardeschi: Nie wiedziałem, że zagram od początku

Federico Bernardeschi dopiero przed meczem dowiedział się, że zagra w pierwszym składzie z Bayerem.

Włoch strzelił dziś gola podwyższając wynik spotkania na 2:0.

O tym, że zagram w pierwszym składzie, dowiedziałem się przed meczem. Jestem bardzo szczęśliwy i ciężko pracuję, ale przede wszystkim cieszę się ze zwycięstwa i myślę, że zobaczyliśmy Juventus, którego wszyscy pragniemy. Zawsze bardzo staram się na treningach, bo zdaję sobie sprawę, że mają fundamentalne znaczenie dla zawodnika, by dawać z siebie wszystko, czego oczekuje trener.

Lubię grać jako trequarista, ponieważ mogę wtedy operować z piłką w całej strefie ataku. Trener jednak prosi również napastników o pressing, ponieważ pomaga to reszcie zespołu, bo jesteśmy pierwszą linią nacisku i przeszkadzamy przeciwnikowi w budowaniu akcji od defensywy.

Najbliższy mecz z Interem będzie ważny dla obu drużyn. Jesteśmy dobrze przygotowani, bo Juventus jest przyzwyczajony do takich gier i do Mediolanu pojedziemy ze świadomością odnośnie naszej tożsamości.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jacojaco/Kicek12345
1 rok temu

Cóż, mamy teraz niemal kompletną pakę do grania 4-3-1-2. Problem stanowić będzie jedynie powrót Costy.

Benq
Editor
1 rok temu

Prawda, choć uważam, że i on może się zaadaptować do roli trequartisty.

sayber
1 rok temu

Berna nie powinien wogóle grac , co prawda strzelił gola ale to był fart . Dybala jest w formie a grzeje ławe , bez sensu.

OldLady
1 rok temu
Reply to  sayber

Berna moim zdaniem też nie zasługuje na granie. Mimo gola nie był to jego najlepszy występ. Dybala wszedł na 5 minut i zagrał piękną piłkę do CRa i doszedł do strzału ze swojej ulubionej pozycji. Gdyby grał dłużej to zrobiłby wiele dobrego. Ciekawe co na Inter wymyśli Sarri bo powoli klaruje się jak będziemy grać.

clyde_1987_
1 rok temu

Podobnie jak wy uważam, że Bernardeschi nie rozegrał wczoraj dobrego spotkania, aczkolwiek cieszę się, że pomimo tego udało mu się strzelić gola. Cieszy zarówno to, jak i fakt, że Sarri chce go przywrócić do wysokiej formy. Szkoda by było tracić zawodnika o takim potencjale.

Przejdź do paska narzędzi