Liga Mistrzów

einhard | 19 marca 2019

Bernardeschi: Zawieszenie Ronaldo byłoby szaleństwem

Federico Bernardeschi twierdzi, że UEFA oszaleje, jeśli zawiesi Cristiano Ronaldo.

UEFA bada czy gest Ronaldo można uznać za „niewłaściwe zachowanie” po tym, jak naśladował wcześniejsze zachowanie Diego Simeone, który obciążony został jedynie karą finansową.

Nie sądzę, aby trzeba było coś dodawać. – powiedział Bernardeschi na konferencji prasowej.

To coś, czemu według mnie nie trzeba się nawet przyglądać. Zawieszenie byłoby szaleństwem. Myślę, że skończy się uznaniem tego za zwykły gest wywołany dużymi emocjami. Widzę go na co dzień, widzę jaki jest spokojny i zrelaksowany, ale wszyscy tacy jesteśmy i wszyscy czasem dajemy się ponieść. Jestem pewien, że wszystko będzie dobrze.

Napisaliśmy kawałek historii Juventusu. Byłem bardzo zadowolony, że mogłem zagrać w takim spotkaniu i że trener pokładał we mnie wiarę. Porażka jak ta z Genuą nigdy nie jest dobra, ale przystępowaliśmy do tego meczu po spotkaniu, które wymagało od nas wielkiego wkładu fizycznego i psychicznego. Gdybyśmy musieli przegrać jakiś mecz w sezonie, byłby to właśnie mecz przeciwko Genui.

Pomocnik zyskał sławę dzięki swojej wszechstronności, podczas gdy jest jednym z bardziej doświadczonych zawodników w drużynie Roberto Manciniego, mimo że ma zaledwie 25 lat.

Jako reprezentacja musimy zdobyć trochę więcej doświadczenia, ale pracujemy nad tym. Co przeniósłbym z Juventusu do kadry? Mentalność i wiarę we własną siłę.

 

źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi