Gracze Juve

tItOveN | 9 sierpnia 2021

Bonucci: Allegri lubi tak żartować

Leonardo Bonucci zapewnia, że przyjął z dużą dozą humoru żart Allegriego o kapitańskiej opasce. ‚Wiem, co muszę robić na boisku i poza nim’.

Max Allegri został zapytany na konferencji prasowej kilka dni temu o hierarchię i pierwszeństwo do kapitańskiej opaski. Trener odpowiedział, że Bonucci odchodząc z Turynu w 2017 r. do Milanu wyzerował swój licznik, więc musiał zacząć nabijać go od nowa — teraz jeśli chce nosić opaskę kapitana musi ją sobie sam kupić i grać na ulicy.

Trener często robi sobie tego typu żarty, rozbawiło mnie to – powiedział Bonucci w rozmowie ze Sky Sport Italia.

Z opaską czy bez, wiem, co muszę robić na boisku i poza nim. Znam swoją rolę jako jeden z liderów.

Allegri pali się do pracy, jesteśmy gotowi, aby odzyskać to, co straciliśmy w zeszłym roku. Jesteśmy w stanie rozegrać wspaniały sezon. 

Inter wygrał Scudetto w ostatnim sezonie, lecz od tego czasu w klubie doszło do procesu demontażu kręgosłupa drużyny. Nerazzurri stracili Antonio Conte, Achrafa Hakimiego i lada moment stracą Romelu Lukaku.

Inter pozostaje drużyną, z którą będziemy walczyć, ale są jeszcze Roma, Milan i Lazio, które także mogą sprawić problemy – dodał Bonucci.

W wyścigu o tytuł szczegóły potrafią zrobić różnicę. 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pepe_Mar
1 rok temu

Mógł powiedzieć, żę Max lubi tak pożartować, czase mrzuci takim tekstem, czasem wyśle na trybuny. Taki z niego żarotwniś.

Bad_Magick
1 rok temu

Już któryś piłkarz mówi, że Allegri pali się do pracy po tej przerwie. Mam nadzieję, że odpowiednio zmotywuje chłopaków.

Przejdź do paska narzędzi