Gracze Juve

einhard | 21 grudnia 2019

Bonucci: Chcemy sprawić sobie gwiazdkowy prezent

Leonardo Bonucci ostrzegł, że Juventus potrzebuje idealnego spotkania, aby pokonać Lazio w Supercoppa Italiana.

Bianconeri na początku został zapytany o porażkę 3:1 Lazio z 7 grudnia.

Ten mecz nauczył nas, że pojedyncze incydenty mogą być naprawdę decydujące – przyznał stoper podczas dzisiejszej konferencji prasowej.

Zdajemy sobie sprawę, że Lazio jest w świetnej formie, ale my również osiągamy pozytywne wyniki, więc też jesteśmy pewni siebie.

Naszym podstawowym celem jest zagranie lepszego meczu od tego, co zaprezentowaliśmy w ostatnim starciu z Lazio, gdzie pozwoliliśmy im na wykreowanie zbyt wielu okazji do zdobycia bramki. Zwycięstwo tutaj zwiększy nasz entuzjazm i pewność siebie, więc mamy nadzieję, że rozpoczniemy przerwę świąteczną z kolejnym trofeum do postawienia na kominku.

Ciro Immobile to obecnie najlepszy strzelec w Serie A z 17 bramkami w 16 meczach i dwoma w czterech występach w Lidze Europejskiej.

Zdobył wiele bramek, pracuje dla zespołu i dobrze go znamy z reprezentacji Włoch. Immobile jest bardzo dobry w wykorzystywaniu wolnych przestrzeni, ale Lazio to nie tylko Immobile. Mają własną tożsamość. Potrzebujemy idealnego Juventusu, aby ich pokonać.

Musimy działać jak jeden organizm, aby ograniczyć Sergeja Milinkovicia-Savicia i Immobile. Zmieniliśmy sposób gry pod batutą Maurizio Sarriego, więc jeszcze nie pokazaliśmy wszystkiego, ale mamy się dobrze.

Drażni nas, że tracimy tak wiele bramek. Wiele z nich jest spowodowanych indywidualnymi błędami, ale inne są częścią procesu dojrzewania do nowego stylu gry. Wiemy, że musimy się poprawić.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi