Gracze Juve

einhard | 7 sierpnia 2020

Bonucci: Jesteśmy odpowiednio zmotywowani

Leonardo Bonucci uważa, że ​​Juventus wrzuci na wyższy bieg w meczu z Lyonem w Lidze Mistrzów.

Każdy z nas może zmienić obraz takich meczów, jako jednostka, pomagając drużynie – powiedział obrońca na konferencji prasowej.

Energia i adrenalina w szatni będą miały fundamentalne znaczenie i jestem przekonany, że zobaczymy odpowiedni entuzjazm ze strony każdego członka drużyny.

Bianconeri wygrali Scudetto, ale nadal są mocno krytykowani przez wielu obserwatorów, którzy twierdzą, że ten sezon będzie nieudany jeśli Stara Dama odpadnie z rozgrywek Ligi Mistrzów.

Musimy skupić się na sobie i nie słuchać tego, co mówi się na zewnątrz. Jesteśmy w dobrej formie, osiągnęliśmy nasz główny cel, którym było Scudetto, a teraz jesteśmy gotowi do kolejnego wyzwania.

Juventus stracił więcej bramek niż jakikolwiek zwycięzca Scudetto od dziesięcioleci. Bianconeri mieli ogromne problemy z zachowaniem czystego konta, szczególnie podczas ostatnich występów, co może być bardzo groźne w kontekście meczu z Lyonem.

Myślę, że Juve po restarcie rozgrywek zaliczyło kilka dobrych wyników, które zmieszały się jednak z innymi, gdzie poziom koncentracji spadł i mieliśmy przez to problemy.

Granie tak wielu gier w krótkim odstępie czasu może wiele cię wiele kosztować. Udało nam się normalnie trenować w tym tygodniu, czego nie robiliśmy od dawna i zapewniam, że damy z siebie 100 procent.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi