Gracze Juve

tItOveN | 7 lutego 2020

Bonucci już wyczekuje meczu z Lyonem

Leonardo Bonucci z niecierpliwością czeka na „elektryzującą atmosferę” podczas meczu z Olympique Lyon w Lidze Mistrzów i ujawniał, w jaki sposób Paulo Dybala strzelił bramę dla Juventusu w spotkaniu przeciwko Atletico Madryt.

Bianconeri odwiedzą Francję 26 lutego, by rozegrać pierwszy mecz w ramach 1/8 LM, a następnie, 17 marca, zmierzą się z Lyonem w meczu rewanżowym na własnym obiekcie.

Z tego, co pamiętam z poprzednich wizyt w Lyonie, tamtejsi kibice są zasze pełni zapału, a na nowym ich stadionie odczujesz to jeszcze bardziej – powiedział Bonucci dla Sky Sport Italia.

To będzie elektryzująca atmosfera, ponieważ w wieczory z Ligą Mistrzów żyjesz i oddychasz piłką nożną, to całkiem inne doświadczenie. Czeka nas wielki mecz, ponieważ Rudi Garcia stworzył drużynę utalentowanych i bardzo szybkich młodych graczy. Musimy być bardzo skoncentrowani.

Wiemy jednak na czym polega nasza zadanie – chcąc dosiegnąć marzenia, musimy osiągnąć z Lyonem pozytywny rezultat. 

Juventus zapewnił sobie pierwsze miejsce w grupie Ligi Mistrzów dzięki zwycięstwu nad Atletico Madryt, przypieczętowanym pamiętnym rzutem wolnym Paulo Dybali wykonywanym z bardzo ostrego kąta.

Wyszliśmy na ten mecz od samego początku zdając sobie doskonale sprawę, że kiedy nosisz koszulkę Juventusu, nie możesz zadowolić się remisem, nawet jeśli cel na ten moment został już osiągnięty. Zawsze musisz grać o zwycięstwo. 

Stworzyliśmy sobie wiele okazji w dobrze przez nas zagranej pierwszej połowie, a potem Paulo wyciągnął asa z rękawa, znajdując idealny kąt i strzelając z prawie niemożliwej pozycji. 

Stałem przed Janem Oblakiem i wykonałem gest do Dybali: „uderz na siłę”. Widziałem, że bramkarz miał ograniczoną widoczność ze względu na ciasny mur. Nie spodziewałem się jednak, że uderzy tak dobrze…

 

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi