Gracze Juve

maciejovsky | 7 października 2019

Bonucci: Lubimy takie mecze i zwycięstwa

Leonardo Bonucci przyznał, że właśnie takie zwycięstwa Juventus lubi najbardziej.

Stoper Juventusu pokazał się dziś z bardzo dobrej strony, a odkąd kontuzjowany jest Giorgio Chiellini, to właśnie Bonucci musi przejąć rolę tego najbardziej odpowiedzialnego w bloku defensywnym.

Pokazaliśmy dużo pewności siebie w różnych momentach gry, ale nie zabrakło nam także pokory. Kiedy my mieliśmy piłkę, to dobrze to wykorzystywaliśmy, a kiedy Inter był w jej posiadaniu, to nie cierpieliśmy z tego powodu. Myślę, że tego wieczoru widzieliśmy świetny Juventus, ale też taki, który ma znaczny margines rozwoju i poprawy. Takie mecze i przede wszystkim zwycięstwa lubimy. Było dużo intensywności, siły fizycznej, ale to normalne podczas starcia na takim poziomie.

Utrata Giorgio Chielliniego była dla nas naprawdę bolesna zarówno na boisku, jak i poza nim. Musiałem zacząć dawać z siebie jeszcze więcej niż zawsze, a przede wszystkim po poprzednim sezonie, który był dla mnie dziwny. Czuję jednak, że ludzie teraz we mnie wierzą. Jestem najstarszy na boisku i moim obowiązkiem jest pomagać moim mniej doświadczonym kolegom.

Wydaje mi się, że kilka szczegółów w naszej grze jest do poprawy, a jeżeli staniemy się jeszcze bardziej skoncentrowani, to wtedy złapiemy najwyższy poziom i dodając do tego determinację, możemy zrobić kolejny krok do przodu.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kuba
4 lat temu

Witaj Leo z powrotem! Bardzo mnie cieszy Twoja postawa. Forza Bonucci.

88frytek
4 lat temu

Chyba Krysia ma trochę wiecej lat… chyba ,że w bloku defensywnym najstarszy lub najbardziej doświadczony w drużynie na boisku

Michał
4 lat temu

Bardzo ostatnio polubiłem Bonucciego, nie zapomniałem co zrobił 2 lata temu, ale wybaczyłem na pewno

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi