Meczowe

Hu Kers | 12 listopada 2018

Bonucci: Nie odmówiłem gry

Leonardo Bonucci zaprzeczył doniesieniom, jakoby sam poprosił o pozostawienie go na ławce rezerwowych w spotkaniu z Milanem. Były zawodnik Milanu, był zaskoczony decyzją Maxa Allegriego.

Szczerze mówiąc, byłem zaskoczony, gdy trener podał skład. Każdy kto mnie zna, wie, że nigdy nie opuściłbym takiego spotkania z własnej woli. Właśnie takie spotkania pozwalają mi dać z siebie to co najlepsze.

Była to jednak część rotacji, ponieważ grałem od pierwszej minuty 9 ostatnich spotkań. Z chęcią zagrałbym i 10 lub 11, ale sezon jest długi. Do rozegrania jest 60 meczów, a Juventus ma wielu świetnych obrońców, którzy gotowi są do gry. Interesy drużyny są najważniejsze i wszyscy musimy to zaakceptować, nawet gdybym chciał grać zawsze.

Gennaro Gattuso przed spotkaniem z Juventusem chwalił Bonucciego za to co dał jego drużynie w poprzednim sezonie i stwierdził, że to był zaszczyt być jego trenerem.

To naprawdę miłe słowa, które napawają mnie dumą, zarówno jako piłkarza, jak i człowieka. Myślę, że w słowach Rino można dostrzec, co chciałem wnieść do drużyny. Oczywiście wszyscy wiedzą, co wydarzyło się latem. Zdecydowałem się wrócić do domu, ponieważ w życiu istnieją priorytety. Turyn i Juventus są moim domem, a moja rodzina jest tutaj szczęśliwa.

źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi