Prasa

einhard | 10 października 2018

Bonucci: Odejście z Juve było błędem

Leonardo Bonucci przyznaje, że wyjazd do Mediolanu nie był właściwą decyzją.

Moim marzeniem jest zostać trenerem dużej drużyny, być może nawet Juventusu. – powiedział obrońca w rozmowie z Corriere dello Sport.

Właśnie dlatego obserwuję i notuje sobie sekrety trenerów, którzy próbowali wydobyć z zawodników to co najlepsze.

Allegri? Mieliśmy spięcie, ale inteligentni i dojrzali ludzie podają sobie ręce i skupiają się na wspólnym celu. Darem trenera jest jego inteligencja, która pozwala zarządzać szatnią taką jaką ma Juventus.

Mecz, o którym chciałbym całkowicie zapomnieć to nasz drugi finał Ligi Mistrzów. Wierzyliśmy, że się uda w Cardiff. To bolesne wspomnienia.

Bez względu na przybycie moje czy Cristiano, klub zbudował mocną drużynę, która jest w stanie rywalizować z dwoma, trzema czołowymi europejskimi drużynami i wygrać Ligę Mistrzów.

W ciągu ostatnich czterech miesięcy mojego pobytu w Juventusie miały miejsce wydarzenia, które zraniły moją dumę i wpłynęły na mnie na poziomie osobistym.

Po pewnym czasie zdałem sobie sprawę, że opuszczenie Juventusu nie było właściwą decyzją, ponieważ tylko tu i w tej koszulce mogę wyrazić swój potencjał na boisku i poza nim.

Dzięki prezydentowi Agnellemu i mojemu agentowi miałem to szczęście powrócić tu i zdałem sobie sprawę, że to jedyna rzecz, której naprawdę chciałem.

źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi