Gracze Juve

einhard | 8 marca 2021

Bonucci: Ronaldo jest gotowy

Leonardo Bonucci jest przekonany, że Juventus wyciągnął wnioski z błędów i mówi, że Ronaldo jest „nakręcony” przed jutrzejszym starciem z Porto.

Wyjdziemy na boisko, pokazując ducha Juventusu, z pokorą i szacunkiem. Mamy świadomość, że poświęceniem można osiągnąć świetne wyniki – powiedział obrońca na konferencji prasowej.

Musimy być skupieni i nie spieszyć się z natychmiastowym zdobyciem bramki. Potrzebujemy gola i możemy go zdobyć również na koniec meczu. Jesteśmy świadomi, że Porto nie będzie tylko się bronić.

W Porto popełniliśmy zbyt wiele błędów, ale wyciągnęliśmy z nich wnioski. Ta drużyna to zespół złożony z wielkich mistrzów, którzy mogą wziąć na siebie odpowiedzialność w każdej chwili. Chcemy zabrać Juventus w miejsce, w którym zasługuje, aby być.

Nie możemy sobie pozwolić jutro na jakiekolwiek błędy. Trudno o właściwe podejście, grając mecz co trzy dni, ale to nie jest wymówka.

Cristiano jest zawsze gotowy do gry w wielkich spotkaniach. Jakiś czas temu powiedział, że będzie grał tylko w Lidze Mistrzów. Możecie więc sobie wyobrazić jego energię przed jutrzejszym spotkaniem.

Bonucci dopiero w sobotę wrócił do gry po kontuzji.

Czuję się jak gracz, który wraca do gry po miesięcznej przerwie. Trener zdecyduje o wyjściowej jedenastce, ale wszyscy będą gotowi. Spędziłem miesiąc poza boiskiem, nie mogę się doczekać gry, ale to trener decyduje kto zagra.

Ostatnio więcej okazji do gry miał Merih Demiral.

Merih zyskuje poczucie własnej wartości. Potrzebował czasu, aby dojść do siebie po kontuzji i udowodnił, że jest ważnym zawodnikiem dla tego zespołu. Daje entuzjazm nam wszystkim.

Sobotnie zwycięstwo z Lazio dodało nam pewności siebie, ale każdy mecz czegoś nas uczy. Musimy codziennie się poprawiać i osiągać to, co chcemy.

Czy Bonucci jest zaskoczony tym ile zespołowi daje Federico Chiesa?

Spodziewałem się tego po nim. Nie odczuwa zbytniej presji. Dużo biega. Jest szczery i spontaniczny, dzięki czemu zrozumiał, co to znaczy nosić koszulkę Juventusu.

Źródło: juventus.com

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Nano
3 lat temu

„Cristiano jest zawsze gotowy do gry w wielkich spotkaniach. Jakiś czas temu powiedział, że będzie grał tylko w Lidze Mistrzów. ” Yyy? Serio?

OldLady
3 lat temu
Reply to  Nano

Też to przeczytałem i to chyba jakieś drobne nieporozumienie.

Nano
3 lat temu
Reply to  OldLady

To jest tragikomedia Kolego 😄

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi