Inne

einhard | 16 października 2020

Borriello: Wyrok w sprawie Juve-Napoli to jawna kpina

Ponieważ liczba przypadków COVID-19 we Włoszech rośnie, komisarz ds. Sportu w Neapolu ostrzega, że nie będzie możliwości, aby na meczu ​​Napoli-Atalanta pojawiło się 1000 fanów i uważa orzeczenie w sprawie spotkania z Juventusem za nieśmieszny żart.

Druga fala uderzyła we Włochy, w których pojawiło się kolejnych 8804 przypadków koronawirusa w ciągu ostatnich 24 godzin. W rezultacie lokalne władze Neapolu nakazały zamknięcie szkół do 30 października.

Myślę, że zmierzamy w kierunku zmiany orzeczenia zezwalającego wpuścić w ten weekend na stadion 1000 fanów na mecz Napoli-Atalanta – powiedział komisarz ds. Sportu w Neapolu, Ciro Borriello na antenie Radia Kiss Kiss Napoli.

W obecnej sytuacji nie ma warunków, aby to zagwarantować. Istnieją liczby, które są naprawdę alarmujące, a my płacimy za nieprzestrzeganie zasad.

Borriello został również zapytany o decyzję dotyczącą ukarania Napoli walkowerem oraz jednym punktem karnym za niestawienie się na mecz Juventusem.

To skandaliczny wyrok, którego można się było spodziewać w Republice Bananowej. To obrzydliwe. Andrea Agnelli powinien się wstydzić.

W międzyczasie La Gazzetta dello Sport donosi, że Napoli jeszcze dziś złoży odwołanie do Sportowego Sądu Apelacyjnego. Sędziowie będą musieli w najbliższych dniach przesłać Napoli dokumenty wyjaśniające swoją decyzję, podjętą w pierwszej instancji. Prawnicy klubu pod kierownictwem Mattii Grassaniego będą mieli pięć dni na przestudiowanie tych dokumentów. Media przekonują, że rozprawa odwoławcza może odbyć się pomiędzy końcem października a początkiem listopada.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pepe_Mar
Editor
3 lat temu

A co ma Agnelii do tego? Juve postawiło sprawę jasno. Brak decyzji o przełozeniu meczu wymagał od drużyny wyjscie na boisko. Jeżeli Napoli dalej bedzie miało walowera to trudno. Jak dadza rade przekupić sąd i mecz będzie przeożony, to Juve zagra. Proste.

Rouge
3 lat temu

Ale dzban… musimy tutaj zamieszczać wypowiedzi, jakiś preudo znawców z Neapolu?

Pepe_Mar
Editor
3 lat temu
Reply to  Rouge

To się nazywa pluralizm i obiektywność newsów. Czasmai dobrze wiedzieć jak wygląda opinia drugiej storny.. nie ważne jak kretyńska i bezpodstawna by była.

Harun
Harun
3 lat temu
Reply to  Pepe_Mar

Zastanawiam się tylko po co nam ta wiedzam i kim w ogóle jest ten osobnik, a ponieważ bredzi jak potłuczony, to czy warto go cytować?

pogon
3 lat temu

Niestety na poważnych stanowiskach w różnych krajach znajdują się ludzie niepoważni, często analfabeci. Przecież gdyby ten człowiek przeczytał chociaż komunikat z tego ,,orzeczenia” ot by przynajmniej wiedział, że nie wydał go Angelli, Mało tego – nasz prezes nie był nawet stroną postępowania i jasno zadeklarował, że dostosuje się do każdej decyzji i nie będzie się odwoływał. Jedni są poważni i zachowują klasę, drudzy muszą nauczyć się łączyć literki.

Elohi
3 lat temu

Ciekawe czy do końca sezonu zdążą z podjęciem ostatecznej decyzji. Żeby nie było tak, że mecz Juve – Napoli rozegrany zostanie w ramach kolejki „0” sezonu 2021/22 😉

Pepe_Mar
Editor
3 lat temu
Reply to  Elohi

DeLaurentis poczeka z rozegraniem meczu do końca sezonu i zoabczy czy się opłaca grać czy nie 😀 Jak już będą mieli 5 miejsce i 16 punktó straty do Juve, to stwierdzą bezsensowność rozegrania i przez lata będzie mógł powtarzać, że Juve wygrało majstra przez decyzje sądu 😀

la mia juve
3 lat temu

Co ten gość opowiada o rosnącej liczbie przypadków zakażeń. Sytuacja dotyczy czasu przeszłego kiedy obowiązywały zasady zaakceptowane przez wszystkie kluby. Czy to tak ciężko zrozumieć, że Napoli nie zastosowało się do tych ustaleń? A co wydarzy się w przyszłości tego nie wie nikt.

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi