Gracze Juve

einhard | 1 czerwca 2020

Brady: Lazio mogłoby wygrać Scudetto

Liam Brady uważa, że ​​Juventus ostatecznie zgarnie tytuł, ale byłoby dobrze dla włoskiego futbolu, gdyby zrobił to ktoś inny.

Lazio pojawiło się znikąd i nie sądzę, żeby ktokolwiek wierzył, że mogą rzeczywiście rzucić wyzwanie Juve w walce o Scudetto – powiedział Brady na antenie Rai Radio Uno.

Byłoby dobrze dla włoskiego futbolu, gdyby ktoś inny wygrał ligę i dobrze jest widzieć drużynę, która naprawdę może walczyć z Juve o ten puchar, nawet jeśli uważam, że mając do dyspozycji tych wszystkich mistrzów, ostatecznie to Juve wygra ponownie.

To w pewnym sensie rozczarowanie, ale myślę, że byłoby dobrze dla włoskiego futbolu, gdyby inna drużyna niż Juve wygrała Scudetto.

Brady spędził większość swojej kariery we Włoszech, w Juventusie w latach 1980–82, a następnie w Sampdorii, Interze i Ascoli.

Grałem bardzo dobrze w Sampdorii i wtedy byłem na celowniku trzech lub czterech europejskich klubów. Wybrałem jednak Inter, ponieważ byli świetnym zespołem, właśnie podpisali kontrakt z Karl-Heinzem Rummenigge, był tam Alessandro Altobelli wraz z utalentowanymi młodymi zawodnikami, takimi jak Beppe Bergomi, Walter Zenga i Giuseppe Baresi.

Byliśmy bardzo silni, ale straciliśmy szansę wygrania Scudetto w sezonie 1984/85 i wykorzystała to Verona. Zawsze jednak będę wspominać swoje lata we Włoszech z wielką sympatią.

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi