Transfery

tItOveN | 13 stycznia 2021

Bryan Reynolds trafi z Juve do Benevento

Jak podają media, wyjaśniła się przyszłość Bryana Reynoldsa z FC Dallas, który zostanie sprowadzony przez Juventus i natychmiast wypożyczony do Benevento. 

Tuttomercatoweb informuje, że 19-latek jest bliski przeprowadzki do Włoch, jako że Juventus jest bliski osiągnięcia porozumienia z Dallas i samym zawodnikiem.

Przewiduje się, że 19-latek zostanie wypożyczony do Benevento na pozostałą część sezonu 2020/21.

Spekuluje się ponadto, że umowa wypożyczenia prawego obrońcy zostanie automatycznie przedłużona na sezon 2021-22, jeśli popularne „Czarownice” wywalczą utrzymanie.

Informacje te potwierdził wcześniej także Romeo Agresti, o czym informowaliśmy w mediach społecznościowych.

Reporter Goal Italia wskazywał jednakże, że ewentualne przedłużenie wypożyczenia zawodnika jest kwestią do negocjacji pomiędzy Juve i Benevento w przyszłości. Jako że Stara Dama przekroczyła limit zawodników sprowadzanych spoza UE, Fabio Paratici musiał poszukać „sprzymierzeńca”, który pozwoli urzeczywistnić tę operację. Tym sojusznikiem okazało się Benevento w imię „dobrych wzajemnych relacji” – wskazał Agresti.

Choć media nie wspominają ostatnio o kwocie transferu, zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami Dallas może liczyć łącznie na zarobek ok. 10 mln euro, które zostanie przelane przez Juventus.

Źródło: football-italia.net/goal.com

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Apo
Apo
3 lat temu

Ze skrótów jego meczów można wywnioskować ze średnio pasuje na bok obrony. Jakoś tak pokracznie biega ala De Ceglie😉

Ponad 190 cm. wzrostu rowniez nie jest atutem na tej pozycji. Ale jak widać, idzie nowe. Kluby szukają tańszych opcji. W Europie za wyróżniającego się bocznego obrońcę, trzeba by zapłacić pewnie 4x więcej.

Szatnie dzieli z naszą legenda ze Szwajcarii, tak w ramach ciekawostki😉

Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi