Zarząd

einhard | 26 kwietnia 2019

Buffon dyrektorem w Juventusie?

Gianluigi Buffon może zdecydować się nie podpisywać nowej umowy z PSG, aby w zamian powrócić do Juventusu w roli dyrektora klubu.

Według SportMediaset, 41-letni bramkarz rozważa swoje opcje. Kilka miesięcy temu pojawiły się pogłoski, że bramkarz negocjuje nową umowę z Paris Saint-Germain, ale teraz włoska stacja sugeruje, że jest gotowy do zakończenia kariery po zaledwie roku spędzonym we Francji.

Agent zawodnika, Silvano Martina będzie podobno w Paryżu w przyszłym tygodniu, aby omówić całą sytuację z zawodnikiem i klubem. Jeśli Buffon nie podpisze nowej umowy lub Paris Saint-Germain nie aktywuje opcji przedłużenia obecnej umowy o kolejny rok, to oczekuje się, że Włoch powróci do Juventusu, aby pełnić rolę dyrektora klubu. W ten sposób Buffon dołączyłby do byłego kolegi z drużyny Pavela Nedveda, który obecnie jest wiceprezesem Starej Damy.

Spędziłem dziewięć miesięcy w cudownym mieście, zostałem ciepło przyjęty i okazano mi wiele uczuć. Jestem bardzo szczęśliwy, że zdecydowałem się przyjechać do Paryża. – powiedział Buffon w rozmowie z oficjalną stroną internetową PSG.

Chciałem doświadczyć nowego środowiska piłkarskiego i muszę przyznać, że jestem zadowolony ze swojej decyzji. Chciałem wyjść ze swojej strefy komfortu i nauczyć się nowych rzeczy. Nauczyłem się francuskiego i wiem, że w przyszłości to wszystko bardzo mi pomoże.

W międzyczasie serwis TuttoJuve podaje, że do pracy w Juventusie mógłby powrócić nie tylko Gigi Buffon, ale także Marco Storari.

 

Źródło: tuttojuve.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi