Prasa

Kurp | 12 sierpnia 2019

Buffon: Juventus to mój dom

Gianluigi Buffon po rocznej przygodzie w PSG nie kryje radości z tego, że znowu jest częścią Juventusu. W opublikowanym przez siebie liście otwartym podziękował kibicom za ciepłe przyjęcie z powrotem w drużynie.

„Minął nieco ponad miesiąc od powrotu do mojego domu, którym jest Juventus” ­– napisał włoski bramkarz w mediach społecznościowych, czym zachęcił do przeczytania swojego listu otwartego.

Za pomocą oficjalnej aplikacji Gigi zwrócił się do wszystkich fanów Juventusu:

W ciągu tego miesiąca poznałem nowych kolegów i uściskałem chłopaków, z którymi wspólnie rozegrałem wiele meczów na boisku. Ponownie poczułem też więź z naszymi kibicami, zarówno z tymi, którzy każdego dnia chcą nas spotkać w Continassie, jak i z sympatykami mieszkającymi daleko poza Turynem. Moje powitanie i aplauz publiczności w Sztokholmie był niezapomnianym przeżyciem. W tym miejscu chciałbym wszystkim za to serdecznie podziękować.

Popularny Superman wypowiedział się również na temat zbliżającego się sezonu.

W środę gramy w Villar Perosa. To miejsce, które jest częścią mojego życia i każdego lata wracam tam z wielką przyjemnością, ze względu na panującą rodzinną atmosferę. Następnie zaczynamy grać już na serio, o punkty. Nareszcie! Kalendarz tak się ułożył, że dwa najbliższe mecze są dla mnie szczególne. Najpierw nastąpi mój powrót do Parmy, w której 24 lata temu rozpoczęła się moja kariera. Potem zagramy z Napoli na Juventus Stadium, w miejscu, w którym odnieśliśmy niesamowitą liczbę zwycięstw. Wyjdziemy naprzeciw Napoli Carlo Ancelottiego, jednego z naszych głównych rywali, w tym niezwykle ekscytującym sezonie. Będziemy walczyć do końca!

 

Źródło: ilbianconero.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Najnowsze artykuły:
Przejdź do paska narzędzi