Gracze Juve

einhard | 26 sierpnia 2021

Cabrini: Juve powinno ściągnąć Griezmanna

Antonio Cabrini przyznaje, że nie jest łatwo poradzić sobie z sytuacją Cristiano Ronaldo.

Portugalczyk chce opuścić Juventus, a jego agent spotkał się dziś rano z przedstawicielami Juve, aby omówić odejście swojego klienta.

Jeśli chce odejść, trzymanie go przy sobie przyniesie efekt przeciwny do zamierzonego – powiedział były zawodnik Juventusu w rozmowie z La Gazzetta dello Sport.

Przede wszystkim powinien jasno powiedzieć klubowi: „chcę odejść” lub „znajdźmy kompromis”.

Trudno podjąć decyzję. Z jednej strony zastanowiłbym się dwa razy, zanim sprzedałbym zawodnika, który strzelił 100 goli. Z drugiej strony, patrząc na jego wiek i aspekt ekonomiczny, myślę: może odejść. To nie jest jednak łatwa decyzja, ani prosta sytuacja.

Juventus podobno przygotował listę składającą się z tylko trzech zawodników, którzy mogliby zastąpić Ronaldo w przypadku jego rozbratu z ekipą z Turynu.

Nie miałbym nic przeciwko Icardiemu, miał trudny sezon, ale strzelanie bramek ma we krwi. Może nie odnalazł się w Paryżu lub lidze francuskiej.

Moim faworytem jest jednak Griezmann. Zarabia dużo, ale nie tak dużo jak Ronaldo. Ma niesamowite umiejętności i mógłby dobrze poradzić sobie w Juventusie. Z jego talentem robiłby różnicę we Włoszech.

Źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pogon
1 rok temu

Taki ruch w stylu Paraticiego – 30 latek, suty kontrakcik na 4 lata i za rok ,,obciąża budżet płacowy oraz J-Medical”.

luque10
1 rok temu
Reply to  pogon

No tak, bo zrobił tak tylko raz, więc rzeczywiście w jego stylu.

pogon
1 rok temu
Reply to  luque10

Jeśli mówisz o Ramseyu to była taka kwintesencja złych ruchów w ostatnich latach. Natomiast taki Arthur – obciąża budżet płacowy, J-Medical, ale ma 24 lata, choć po boisku porusza się jakby miał 35. Zawodników z sutymi kontraktami od Paraticiego to nawet nie ma co wymieniać, co drugi taki ma, nawet Rugani.

luque10
1 rok temu
Reply to  pogon

„30 latek, suty kontrakcik na 4 lata i za rok ,,obciąża budżet płacowy oraz J-Medical”.”
Nawet Ramsey tu nie pasuje. Arthur odciążył budżet płacowy od Pjanicia, który też uja dawał.

pogon
1 rok temu
Reply to  luque10

Mogłem być precyzyjny i napisać, że zawodnik ok 30. A Pjanicia trzeba się było pozbyć dawno temu zanim do reszty zdziadział. Ale my woleliśmy wdawać na kolejnych obrońców.

luque10
1 rok temu
Reply to  pogon

Decyzja trenera i zawodnika, pozbyć to się można śmieci z kosza.

clyde_1987_
1 rok temu
Reply to  luque10

Niemal cały środek pola składa się z zawodników, którzy w tego czy innego powodu długo pauzowali i na domiar złego otrzymali od naszych władz za wysokie kontrakty, przez co dziś nikt nie chce się na nich skusić. Przecież Rabiot również notował długie przerwy w grze w barwach PSG i było wiadomo, że jego agentka powoduje różnego rodzaju problemy. O Ramsayu napisano już wszystko, podobnie rzecz się ma z Arthurem.

Pavelo93
1 rok temu

Jeszcze trzeba miec za co 😉
Nam nie potrzeba drogich odpadow z innych ekip, nam potrzeba kogos kto nadaje sie na przyszla gwiazde.

Pepe_Mar
1 rok temu

Powinniśmy za Ronaldo wziać Zapatę 😀 po 30, bedzie chciał długi wysoki kontrakt, i prawdpodbnie będzie niedostepny przez kilka miesięcy, bo ma mecze Kolumbii do obskoczenia.

jacojaco/Kicek12345
1 rok temu
Reply to  Pepe_Mar

Niestety, ale Dżeko nam zabrali ;(

Bianconero62
1 rok temu

Wolałbym Bernardo Silvę, niż Grizmana. Portugalczyk sam chce opuścić City więc win to win. A kosztować może tyle samo, albo i mniej.

Last edited 1 rok temu by Bianconero62
jacojaco/Kicek12345
1 rok temu

Skoro Francuz nie umiał grać z Messim, to niby jak do cholery zgra się z Dybalą? Z drugiej strony, jak gość ogarnął „czolizmo” to i ogarnie „Allegri mi”.

drekar
1 rok temu

Griezmann ok ale Barca dokłada do pensji połowę

Przejdź do paska narzędzi