Gracze Juve

einhard | 30 stycznia 2019

Caceres: Juve to mój dom

Martin Caceres jest zadowolony z powrotu do Juventusu. Dla Urugwajczyka będzie to już trzecia przygoda z Juve.

Bardzo się cieszę, że ponownie tu trafiłem, ponieważ Juve zawsze było moim domem – powiedział Caceres w wywiadzie dla JTV.

Kiedy otrzymałem propozycję ponownego założenia tej koszulki, przypomniałem sobie wszystkie lata spędzone tutaj. To koszulka najbliższa mojemu sercu. Mam nadzieję, że po raz trzeci dopisze mi szczęście! Właściwie to już po raz drugi przybyłem tu w styczniu! W obu wcześniejszych przygodach zdobywałem bramki w debiutach dla Juventusu – w 2009 i 2012 roku i były to ważne trafienia. Mam nadzieję, że znowu się uda!

Juventus bardzo się zmienił od czasu, gdy Caceres występował tu po raz ostatni, przybył chociażby Ronaldo.

Jego kariera mówi sama za niego. Nadal udowadnia, w nawet w trudnym włoskim futbolu, jakim jest mistrzem. Pomimo tego, że zespół ciągle wygrywa, nikt nie chce zwolnić tempa. To niesamowite.

Leonardo Bonucci i Andrea Barzagli nie będą dostępni w najbliższym czasie, więc Caceres może być bardzo przydatny dzięki swojej wszechstronności.

Grałem na każdej pozycji w defensywie podczas mojej kariery i cieszę się, że mogę zostać jokerem w zespole. Chcę pomóc drużynie i trenerowi. Przynoszę entuzjazm i codziennie będę starał się udowodnić, że nadal jestem tym samym graczem, co wtedy, gdy byłem tutaj ostatnio.

źródło: football-italia.net

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przejdź do paska narzędzi